بالا کشیدن سینه با ورزش

بالا کشیدن سینه با ورزش

معمولا تناسب اندام یکی از دغدغه های ذهنی خانم ها در هر سنی می باشد که برای رسیدن به آن دنبال راه های متفاوتی می باشند

یکی از قسمت هایی که در بدن برای خانم ها ، شکل و فرم آن بسیار مهم است بافت سینه ها می باشد و همیشه سعی بر آن دارند تا از سینه های خوش فرم و سفتی برخوردار باشند . معممولا با افزایش سن و دلایل مختلف مانند افزایش یا کاهش بیش از حد وزن ، سپری کردن دوره بارداری و شیردهی و حتی بصورت موروثی و ژنتیکی ممکن است سینه های افراد حالت شل و آویزان پیدا کنند . خیلی از افراد به دلیل نداشتن زمان و حوصله کافی اولین کاری که برای درمان افتادگی سینه انجام می دهند انجام انواع عمل های زیبایی ( لیفت سینه , پروتز سینه , ماموپلاستی ) می باشد ، برخی از افراد از طریق راه های سنتی و طب سوزنی اقدام می کنند برای بالا کشیدن سینه و خوش فرم کردن سینه ها . اما راه دیگری نیز وجود دارد که اگر همراه با تغذیه مناسب باشد بسیار تاثیر گذار می باشد و آن هم انجام دادن حرکات ورزشی مناسب ( بالا کشیدن سینه با ورزش ) برای این فرایند می باشد . در زیر برخی از این فعالیت ها ذکر می شود فقط باید بصورت مداوم انجام شود قبل و بعد از شروع به حرکات حتما نرمش صوت گیرد تا بدن آماده برای ورزش شود .

تمرین شماره 1 برای بالا کشیدن سینه با ورزش :ابتدا بصورت طاق باز بر روی زمین بخوابید . زانوها در حالت خم باشد . دست ها را اطراف خود بصورت صاف و عمود بر بدن قرار دهید .در هر دست خود وزنه 1 کیلویی قرار دهید و به تعداد 30 مرتبه دست ها را باز و بسته کنید به نحوی که تماس با زمین نداشته باشد.

تمرین شماره 2 برای بالا کشیدن سینه با ورزش :ا ین تمرین بسیار آشناست و معروف است به حرکت شنا یا شنای سوئدی . این حرکت علاوه بر شکل گیری سینه و سفت شدن سینه ها سبب تقویت عضلات شانه می شود .

تمرین شماره 3 برای بالا کشیدن سینه با ورزش : دست ها را در کنار قرار دهید و شانه را در هر دو سمت به صورت گردشی تا نواحی گوش بالا ببرید و مجدد پس از مکثی به حالت اول بازگردانید. این حرکت را نیز 30 بار در سه ست انجام دهید .

تمرین شماره 4 برای بالا کشیدن سینه با ورزش : کف دست ها را بر روی هم بگذارید در مقابل سینه، به نحوی که نوک انگشتان شما رو به بالا باشد. با کف هر دست به دست دیگر فشار بیاورید به مدت 5 ثانیه

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی, لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست , فرورفتگی نوک سینه , بزرگ شدن سینه در مردان یا ژنیکوماستی , پروتز سینه , سوالات پروتز سینه , عوارض پروتز سینه , پروتز سینه و شیردهی , ماموپلاستی و شیردهی, ماموپلاستی کاهنده, عوارض ماموپلاستی , لیفت سینه بدون جراحی, لیفت سینه با نخ , بعد از عمل ژنیکوماستی چه باید کرد , بزرگ کردن سینه با مالش , بزرگ کردن سینه با رازیانه , جراحی فرورفتگی نوک سینه , بالا کشیدن سینه با ورزش , کوچک کردن سینه با طب سوزنیماموپلاستی ریداکشن

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید