مزایای کویتیشن

درمان چاقی با کویتیشن

مزایای کویتیشن

روش کویتیشن نیز مانند تمام روش های موجود در فضای پزشکی دارای مزیت های می باشد که دراین قسمت به توضیح برخی از مزایای کویتیشن می پردازیم تا خوانندگان بتوانند با تمرکز بر روی آنها شناخت بهتری نسبت به ابن روش نوین پیدا کنند ( کویتیشن هنوز بصورت کامل تائید و تصویب نشده و زمان لازم است تا نتیجه نهایی ذکر شود و تمام مزیت های ذکر شده بصورت تقریبی تا به امروز قابل بازگویی می باشد )

مزایای لاغری با کویتیشن

  • در لاغری با کویتیشن نیاز به بیهوشی نمی باشد ودرمان از طریق بی حسی استفاده می شود .
  • به دلیل به کاری گیری امواج اولتراسوند در این روش نیاز به جراحی نمیباشد و در نتیجه اسکاری ناشی از روش بر روی پوست و لایه های زیر پوست افراد باقی نمی ماند .
  • در کویتیشن برای لاغری این قابلیت وجود دارد که با استفاده از امواج اولتراسوند برای درمان چربی های موضعی و فرم دهی نواحی مختلف بدن استفاده نماییم مانند گونه ها ، بازوها ، غبغب و عضلان ران ها و شکم .
  • با توجه به اینکه در روش کویتیشن هیچ گونه اسکاری وجود ندارد در نتیجه دوره نقاهت کمتری نسبت به سایر روش ها داشته و فرد میتواند سلامت خود را بازیابد .
  • در کویتیشن و لاغری اثری از عفونت های مخرب و جبرانن ناپذیر وجود ندارد .
  • مشکلات پوستی نظیر سلولیت و ترک های روی پوست می تواند با استفاده از کویتیشن درمان شود .

در پایان قابل ذکراست که با توجه به تمام مزیت هایی که برای کویتیشن قابل ذکر هست این امکان وجود ندارد که برای تمامی افراد از آن استفاده کرد و حتما قبل از انجام عمل کویتیشن علاوه بر مشاوه با جراح کویتیشن متخصص حتما بیمار از نظر سلامتی جسمانی چک شود تا از بروز هر گونه آسیب غیر قابل پیش بینی حدالامکان جلوگیری شود .

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن ,  مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید