لیپولیز

آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز

امروزه یکی معضلاتی که افراد با آن مواجه اند مشکل اضافه وزن و چاقی به شمار می آید . درنتیجه افراد در پی روش هایی تاثیر گذار برای رفع این مشکل می باشند . روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز راهی مطلوب برای خلاص شدن از وجود چربی های موضعی و رسیدن به تناسب اندام به حساب می آید که نتایج قابل قبولی را نیز به دنبال خواهد داشت . مزایای روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز شامل موارد زیر می باشد :

  • در طول انجام عمل آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز ، تولید کلاژن نیز بر اثر تابش انرژی لیزر آغاز می شود و در نتیجه از افتاده و شل شدن پوست جلوگیری خواهد شد .
  • از روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز می توان برای رفع سلولیت ها نیز کمک گرفت .
  • یکی از مزایای مهم استفاده از این روش کوتاه بودن دوران نقاهت پس از عمل نسبت به سایر روش ها می باشد .
  • پس از استفاده از این روش برای رسیدن به تناسب اندام ، پوست دچار ناهمواری نخواهد شد و لذا سطح پوست صاف و بدون فرو رفتگی خواهد بود .

از این روش درمانی می توان برای رفع چربی های چه نقاطی از بدن کمک گرفت ؟ با استفاده از شیوه ی آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز می توان چربی های انباشته شده در نقاطی مانند شکم ، غبغب ، پهلو ها و ... را برطرف کرد و اندامی متناسب و ایده آل داشت . ضمنا تنها افرادی که میزان ضخامت چربی زیر پوستشان بین 1 تا 6 سانتی متر است می توانند تحت عمل آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز قرار گیرند و در غیر این صورت کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل به حساب نمی آیند .

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

پروتز سینه