لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم :جراحی لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش ها برای تخلیه چربی بدن می باشد. این روش بی خطر و با کمترین عارضه پس از عمل انجام می گیرد. لیپوماتیک شکم نه تنها باعث افتادگی پوست در این ناحیه نمی شود، بلکه باعث سفت تر شدن پوست نیز می شود. در روش لیپوماتیک شکم چربی ها به صورت فیزیکی تخریب می شوند و سپس چربی ها توسط خود دستگاه تخلیه می شوند.

مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی

مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی همان جراحی شکم است که می توان با آن حجم چربی شکم را کم کرد . کسانی برای آبدومینوپلاستی مناسب هستند که دارای شکم های بزرگ و پر چربی هستند و پوست آن آویزان است که در مورد مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی در زیر صحبت می کنیم .

 لیپولیز

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

افرادی که تصمیم دارند برای لاغری از دستگاه لیزر لیپولیز استفاده کنند با خواندن این مقاله می توانند اطلاعات لازم از جمله اقدامات قبل از جراحی و یا مراقبت های پس از جراحی و همچنین چگونگی به کارگیری دستگاه لیزر لیپولیز را به دست آورند.


  تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

چاقی و نامتناسب بودن اعضای بدن دقدقه ی بسیاری از افراد بوده . در چند سال اخیر متخصصان با ساختن دستگاه های جدید باعث کم شدن این دقدقه ها شده اند . با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های جدید ، این امکان به شما داده می شود ، تا با شناخت بدن خود بهترین و موثرترین روش را انتخاب کنید ، لیپولیز و لیپوماتیک دو دستگاه شناخته شده برای از بین بردن چربی های موضعی بدن هستند ، با دانستن تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز ، می توانید بهترین روش را برای از بین بردن چربی ناحیه ی مورد نظر خود انتخاب کنید .

اقدامات قبل از لیپوماتیک

اقدامات قبل از لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که می توانید در مدت زمان کوتاهی با اندامی ایده آل برسید . مراقبت هایی را باید قبل لیپوماتیک انجام داد . در این مقاله به این مراقبت ها می پردازیم . قبل از انجام لیپوماتیک توسط جراح خودتان مشاوره می شوید و جراح میزان توده ی چربی شما را بررسی می کند اگر از حد معمول بیشتر باشید شما باید مقداری وزن خود را کم کنید تا لیپوماتیک برای شما انجام شود . این مورد برای افرادی که زیاد چاق هستند اتفاق می افتد . با رعایت رژیم غذایی مناسبی می توانند به نتایج مطلوب و ماندگاری برسید .

 لیپولیز

آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز

امروزه یکی معضلاتی که افراد با آن مواجه اند مشکل اضافه وزن و چاقی به شمار می آید . درنتیجه افراد در پی روش هایی تاثیر گذار برای رفع این مشکل می باشند . روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز راهی مطلوب برای خلاص شدن از وجود چربی های موضعی و رسیدن به تناسب اندام به حساب می آید که نتایج قابل قبولی را نیز به دنبال خواهد داشت . مزایای روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز شامل موارد زیر می باشد :

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

در این مقاله قصد این را داریم که درباره ی مراقبت های بعد از لیپوماتیک توضیحاتی را به شما ارائه دهیم . لیپوماتیک راهی بهتر و سریع تر برای لاغری است که با برداشتن چربی ها انجام می شود . با استفاده از این روش می توانید چربی های پهلو ها ، ران ها ، شکم و ... را ازبین برد . پس از لیپوماتیک به یکسری مراقبت ها نیاز است تا بعد آن با عوارضی روبه رو نشوید . این مراقبت ها موجب می شود تا از مبتلا شدن به عفونت ها جلوگیری شود .

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک روشی نوین برای خارج کردن چربی ها محسوب می شود که از مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار می باشد . با کمک این روش می توان چربی های انباشته شده در تمام نواحی بدن را تخلیه کرد . برای انجام لیپوماتیک بیمار تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و نیازی به بیهوشی عمومی وجود نخواهد داشت . لازم به ذکر می باشد پس از بکارگیری این روش پوست بیمار شل و افتاده نمی شود و سفت خواهد شد . ضمنا می توان روش لیپوماتیک را برای رفع سلولیت ها به کار گرفت . یکی از سوالاتی که برای خیلی از افرادی که قصد انجام لیپوماتیک دارند ممکن است پیش آید این است که ، آیا پس از لیپوماتیک نیز می توان باردار شد یا خیر . در این مقاله در رابطه با لیپوماتیک و بارداری بیشتر توضیح خواهیم داد .