لیپولیز

لیپولیز ران

لیزر لیپولیز ، شیوه ای است غیر تهاجمی که توسط لیزر لیپواسکالیچر انجام می شود ودارای عوارض کمتری نسبت به لیپوساکشن می باشد . با استفاده از لیپولیز می توان چربی های انباشته شده و مقاوم دربرابر رژیم و ورزش را در نقاط بدن همچون ران ها را ازبین برد و نتایج چشمگیری از لیپولیز ران یا دیگر نقاط بدن می توان کسب کرد و حتی می توان چربی های کشیده شده را در قسمت های دیگر بدن به کار برد .

 لیفت ران

لیفت ران

با گذر زمان اغلب پوست بدن انسان دچار افتادگی و چین و چروک می شود که ممکن است در برخی از مناطق این افتادگی ها و بدفرمی بیشتر باشد . راه های بسیاری برای از بین بردن این حالت و بازگرداندن زیبایی به پوست وجود دارد . گاهی اوقات در برخی از نقاط بدن شل بودن بافت و پوست به حدی است که با انجام فعالیت های ورزشی و کم کردن وزن نه تنها بهتر نمی شود بلکه این افتادگی بیشتر به چشم می خورد . در چنین مواقعی فرد ترجیح می دهد تا از روشی استفاده کند که علاوه بر کاهش چربی بتواند از طریق آن بافت شل پوست را به حالتی سفت تبدیل کند و زیبایی پوست را بازگرداند .یکی از روش های جوانسازی پوست لیفت یا همان کشش پوست است که به روش های مختلف انجام می شود .

  لیپولیز

لیپولیز

خیرا برای برطرف نمودن سلول های چربی و خرد کردن آن ها از نور لیزر استفاده می شود که به این تکنیک لیپولیز لیزری گفته می شود . امروزه چاقی به یک معضل در زنگی افراد تبدیل شده است که طبیعتا همه روزه به دنبال شیوه های کارآمد برای درمان آن می باشند . یکی از همین روش ها لیپولیز می باشد .

عوارض چاقی

عوارض چاقی

آیا میدانستید چاقی یک مریضی است و باید آن را مانند تمام مریضی ها درمان کرد و اگر درمان نشود عمر را کم میکند و مشکلات زیادی را برای فرد چاق و حتی اطرافیان فرد چاق به همراه دارد. در این مقاله به عوارض چاقی و چاق بودن میپردازیم و اکثر مریضی هایی که به خاطر چاقی شما به آنها مبتلا میشوید هم بررسی میشود.

لیپوساکشن صورت و گردن

لیپوساکشن صورت و گردن

رخی افراد با وجود بهداشت مناسب و بر خورداری از سطح مناسب سلامت ، دارای شکل نامناسب صورت و گردن می باشند به دلیل اینکه چربی موضعی در آن قسمت تجمع کرده است که می تواند بر اثر صفات ارثی و یا عدم کنترل وزن صورت گیرد لذا می توان با استفاده از لیپوساکشن صورت وگردن این نواحی را تراشید و با تخلیه ی چربی های اضافی ناحیه گردن و صورت به بهبود شکل و فرم گردن و صورت فرد کمک کرد .لذا لیپوساکشن گردن و غبغب موجب لاغرتر شدن و همچنین کشیده به نظر رسیدن ظاهر گردن می شود که ظاهر فرد را جوان تر می کند. لیپوساکشن گردن موارد زیر را فراهم می کند :

ابدومینوپلاستی

( جراحی شکم ( ابدومینوپلاستی

موضوع تناسب اندام این روزها به مسئله ای بغرنج و پیچیده تبدیل شده است که افراد برای دستیابی به آن از هیچ کوششی دریغ نمی کنند . یکی از مشکلاتی که معمولا افراد با آن دست پنجه نرم می کنند داشتن بافت شل و آویزان یا بافتی با سایز بزرگ در ناحیه شکم می باشد که هم باعث بروز بیماری های مانند ناراحتی قلبی و چربی خون و مشکلات استخوانی می شود و هم در پوشیدن لباس فرد را دچار مشکل می کنند زیرا سبب می شود تا فرمی بد شکل در لباس داشته باشد . معمولا شل شدن بافت شکم و افتادگی آن به دلایل مختلفی اتفاق می افتد مثلا چاقی بیش از حد ، زایمان و بارداری و یا پا گذاشتن به سن .

اولتراسونیک

اولتراسونیک

 اولتراسونیک به دسته ای از امواج مکانیکی که فرکانس نوسان آن ها بیشتر از محدوده ی شنوایی انسان می باشد گفته می شود . مکانیسم اولتراسونیک برای لاغری : طی عمل دستگاه زیبایی و لاغری اولتراسونیک در فرکانس 4000 هرتز با سرعت بالا موجب لرزش در سلول های چربی می شود که باعث ایجاد حباب های هوا در داخل و خارج سلول ها می گردد و این حالت موجب انفجار حباب های به وجود آمده می

لاغری با قهوه سبز

لاغری با قهوه سبز ؟؟؟

بسیاری از ورزشکاران این را می دانند که قهوه به دلیل وجود کافئین می تواند عامل اصلی چربی سوزی در بدن باشد. اما در قهوه سبز مقدار کافئین حتی پایین تر از قهوه معمولی است و در حال حاضر فروشندگان مکمل قهوه سبز بر این باورند که قهوه سبز بسیار برای لاغری مناسب است به دلیل وجود ماده کلروژنیک ، که البته ماده کلروژنیک موجود در قهوه خواص ضد سنگ صفرا ، کاهنده قند خون ، کاهش دهنده فشار خون و .... دارد. اما هیچ تحقیق علمی برای این وجود ندارد که این ماده برای لاغری مفید است. منطقی است که فروشندگان مکمل قهوه سبز با اضافه کردن مقدار قابل توجهی به قهوه سبز این را جبران میکنند ولی این مسئله که این محصول طبیعی و ارگانیک است دیگر صحت ندارد. با وجود تمامی خواص های موجود در قهوه سبز، این ماده مفید باعث تشدید بیماری قلبی میشود کلروژنیک اسید در مدت زمان کوتاه باعث افزایش هموسیستئین پلاسما می‌شود و همچنین ماده ای دیگر به نام دیترپنس باعث افزایش سطح کلسترول می‌شود پس مصرف زیاد قهوه سبز زیان آور است. مخصوصا برای بیماران قلبی.