لیپوماتیک

موارد استفاده لیپوماتیک

روش لیپوماتیک جزو روش های نوین لاغری و تناسب اندام به حساب می آید که کاملا ایمن و بی خطر است . با استفاده از روش لیپوماتیک می توان چربی های نواحی مختلف بدن را از زیر پوست خارج کرد و به اندامی ایده آل دست یافت . در این روش با استفاده از حرکات ارتعاشی که کانولا در زیر پوست ایجاد می کند اتصال سلول های چربی از هم شکسته می شود . سپس این چربی ها را می توان از بدن تخلیه نمود . در این مقاله موارد استفاده لیپوماتیک را ذکر خواهیم نمود .

  لیپولیز

لیپولیز ران

لیزر لیپولیز ، شیوه ای است غیر تهاجمی که توسط لیزر لیپواسکالیچر انجام می شود ودارای عوارض کمتری نسبت به لیپوساکشن می باشد . با استفاده از لیپولیز می توان چربی های انباشته شده و مقاوم دربرابر رژیم و ورزش را در نقاط بدن همچون ران ها را ازبین برد و نتایج چشمگیری از لیپولیز ران یا دیگر نقاط بدن می توان کسب کرد و حتی می توان چربی های کشیده شده را در قسمت های دیگر بدن به کار برد .

لیپوماتیک

زایمان پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک جزو روش های شایعی به شمار می آید که به منظور رفع چربی های نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد . به کمک روش لیپوماتیک می توان چربی های موضعی که در نقاط مختلف بدن رسوب کرده اند را از بین برد . لیپوماتیک بدون نیاز به بی هوشی ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود که در واقع یکی از مزیت های این روش نیز به حساب می آید . از جمه سوالات رایجی که فکر افراد را به خود مشغول می سازد این است که آیا زایمان پس از زایمان مقدرو است یا خیر . در زیر به موضوع زایمان پس از لیپوماتیک خواهیم پرداخت .

  لیپولیز

لیپولیز

خیرا برای برطرف نمودن سلول های چربی و خرد کردن آن ها از نور لیزر استفاده می شود که به این تکنیک لیپولیز لیزری گفته می شود . امروزه چاقی به یک معضل در زنگی افراد تبدیل شده است که طبیعتا همه روزه به دنبال شیوه های کارآمد برای درمان آن می باشند . یکی از همین روش ها لیپولیز می باشد .

اقدامات قبل از عمل لیپولیز

اقدامات قبل از عمل لیپولیز

لیزر لیپولیز به معنای شکسته شدن و تجزیه شدن چربی ها می باشد . این روش برای زدودن چاقی های موضعی مورد استفاده قرار می گیرد . لیزر لیپولیز به صورت سرپایی انجام می شود و بافت های چربی زیر پوست را از بین می برد . طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده است که بعد از انجام لیزرلیپولیز درد قابل توجهی ایجاد نمی شود . ماده ای که طی لیزر لیپولیز در قسمت مورد نظر تزریق می شود باعث می شود که کاهش وزن تا چند روز ادامه پیدا کند . لیزرلیپولیز روشی ملایم و کم تهاجمی است که باعث حذف چربی های زیادی از بدن می شود . در این مقاله اقدامات قبل از عمل لیپولیز را شرح می دهیم .

لیپوساکشن صورت و گردن

لیپوساکشن صورت و گردن

رخی افراد با وجود بهداشت مناسب و بر خورداری از سطح مناسب سلامت ، دارای شکل نامناسب صورت و گردن می باشند به دلیل اینکه چربی موضعی در آن قسمت تجمع کرده است که می تواند بر اثر صفات ارثی و یا عدم کنترل وزن صورت گیرد لذا می توان با استفاده از لیپوساکشن صورت وگردن این نواحی را تراشید و با تخلیه ی چربی های اضافی ناحیه گردن و صورت به بهبود شکل و فرم گردن و صورت فرد کمک کرد .لذا لیپوساکشن گردن و غبغب موجب لاغرتر شدن و همچنین کشیده به نظر رسیدن ظاهر گردن می شود که ظاهر فرد را جوان تر می کند. لیپوساکشن گردن موارد زیر را فراهم می کند :

  لیپولیز

کاهش وزن با لیپولیز

زنان زیادی پس از دوران بارداری و شیردهی یا بر اثر کاهش وزن شدید دچار افتادگی و شلی در کاهش وزن با لیپولیز به حالت داخل بافتی از طریق سوراخ های ایجاد شده ی 1 تا 3 میلی متری انجام می شود . لیپولیز تحت بی حسی موضعی با استفاده از یک فیبر نوری ظریف به زیر پوست راه می یابد و با استفاده از طول موج تنظیم شده انرژی را به سلول های چربی منتقل می کند و به این صورت موجب پاره شدن اتصالات سلول های چربی شده و آن ها را به صورت مایع در می آورد . بر خلاف روش هایی همچون لیپوساکشن هیچگونه ناهمواری در اثر این عمل بر روی پوست ایجاد نمی شود .و سطح پوست به طور کاملا صاف و یکدست باقی خواهد ماند . در افرادی که به طور خفیف یا متوسط چاق اند تنها چربی های بدن به حالت مایع در می آیند و به همان صورت باقی می مانند ولذا به مکش نیاز نمی باشد اما در چاقی های شدید به منظور حذف چربی های لایه ی عمقی به ساکشن نیز نیاز می باشد .

اولتراسونیک

اولتراسونیک

 اولتراسونیک به دسته ای از امواج مکانیکی که فرکانس نوسان آن ها بیشتر از محدوده ی شنوایی انسان می باشد گفته می شود . مکانیسم اولتراسونیک برای لاغری : طی عمل دستگاه زیبایی و لاغری اولتراسونیک در فرکانس 4000 هرتز با سرعت بالا موجب لرزش در سلول های چربی می شود که باعث ایجاد حباب های هوا در داخل و خارج سلول ها می گردد و این حالت موجب انفجار حباب های به وجود آمده می