تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

چاقی و نامتناسب بودن اعضای بدن دقدقه ی بسیاری از افراد بوده . در چند سال اخیر متخصصان با ساختن دستگاه های جدید باعث کم شدن این دقدقه ها شده اند . با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های جدید ، این امکان به شما داده می شود ، تا با شناخت بدن خود بهترین و موثرترین روش را انتخاب کنید ، لیپولیز و لیپوماتیک دو دستگاه شناخته شده برای از بین بردن چربی های موضعی بدن هستند ، با دانستن تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز ، می توانید بهترین روش را برای از بین بردن چربی ناحیه ی مورد نظر خود انتخاب کنید .

 آبدومینو پلاستی

آبدومینو پلاستی چیست ؟

لیپولیز روشی کم تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی ایجاد گرما می کند و این تحریک صاف کردن پوست شکم ، از بین بردن چربی های اضافی در وسط و انتهای شکم را انجام می دهد . در بیشتر گزینه ها ماهیچه های دیوار شکمی بیمار را ضعیف و جدا می کند . این تکنیک از جراحی ، به عنوان راهی برای کاهش وزن به شمار نمی آید و شخص باید قبل از عمل جراحی بیشترین کم کردن وزن خود را از راه رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن کسب کند و تا مدت 6 ماه تغییری در وزن خود ایجاد نکند . در ادامه به آبدومینوپلاستی چیست خواهیم پرداخت . در نهایت شکم از راه این 3 ساختار آناتومی استوار و نرم تر می شود .

 لیپولیز

آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز

امروزه یکی معضلاتی که افراد با آن مواجه اند مشکل اضافه وزن و چاقی به شمار می آید . درنتیجه افراد در پی روش هایی تاثیر گذار برای رفع این مشکل می باشند . روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز راهی مطلوب برای خلاص شدن از وجود چربی های موضعی و رسیدن به تناسب اندام به حساب می آید که نتایج قابل قبولی را نیز به دنبال خواهد داشت . مزایای روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز شامل موارد زیر می باشد :

 لیپولیز

مراقبت های قبل و بعد از لیپولیز

لیپولیز روشی کم تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی ایجاد گرما می کند و این تحریک باعث می شود پوست سفت شود . که این کار منجر به بی حسی موضعی می شود . کانولا را از راه سوراخ کوچک وارد پوست می کنند که با حرکات ارتعاشی انرژی لیزر به سلول های چربی انتقال داده می شود که منجر به از بین رفتن سلول های چربی می شود .

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک روشی نوین برای خارج کردن چربی ها محسوب می شود که از مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار می باشد . با کمک این روش می توان چربی های انباشته شده در تمام نواحی بدن را تخلیه کرد . برای انجام لیپوماتیک بیمار تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و نیازی به بیهوشی عمومی وجود نخواهد داشت . لازم به ذکر می باشد پس از بکارگیری این روش پوست بیمار شل و افتاده نمی شود و سفت خواهد شد . ضمنا می توان روش لیپوماتیک را برای رفع سلولیت ها به کار گرفت . یکی از سوالاتی که برای خیلی از افرادی که قصد انجام لیپوماتیک دارند ممکن است پیش آید این است که ، آیا پس از لیپوماتیک نیز می توان باردار شد یا خیر . در این مقاله در رابطه با لیپوماتیک و بارداری بیشتر توضیح خواهیم داد .

لیپولیز

پیکر تراشی با لیپولیز

    • انجام پیکر تراشی با لیپولیزبه چند روش انجام می شود ؟

لیزر لیپولیز بدون خارج کردن چربی ها : تنها در شرایطی که چربی اضافی ، خیلی کم و اندک است ، مانند : ( غبغب ، پهلوهای کوچک ) انجام می شود که ، به طور مستقل در روش لیپولیز ، از طریق سوراخ های بسیار کوچکی ، لیزر را به بافت چربی می تابانیم تا چربی ها ی مورد نظر را از بین ببریم و بعد از این ، کار دیگری نمی توان انجام داد تا بدن بتواند از طریق متابولیز ، چربی های تخریب شده را دفع نماید .

مراقبت های پس از لیپوماتیک

مراقبت های پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک از روش های نوین برای درمان چاقی موضعی و تخلیه چربی های اضافه ی بدن می باشد . برای این که نتایج مطلوبی را از عمل لیپوماتیک به دست بیاوریم ، لازم است تا به مراقبت های پس از لیپوماتیک توجه نموده و با دقت انجام دهیم

 لیپوماتیک ساق پا

لیپوماتیک ساق پا

در بعضی از افراد دیده می شود که چربی ها در ناحیه ی ساق پا به طور انباشته شده رسوب پیده کرده و موجب چاقی این ناحیه شده اند . اکثر افرادی که دچار این مشکل هستند از چاقی ساق پای خود اظهار نارضایتی می کنند و در پی روشی برای از بین بردن چربی های این ناحیه می باشند . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ یا کفش ساق بلند دچار مشکل می شوند . با توجه به این که معمولا خلاص شدن از چربی های ساق پا با کمک رژیم های غذایی و ورزش امکان پذیر نیست لذا لیپوماتیک ساق پا بهترین روش برای از بین بردن چربی های این ناحیه به حساب می آید . لیپوماتیک روش نوینی است که برای لاغری نقاط بدن به کار گرفته می شود و نتایج مطلوبی به جای می گذارد