اقدامات قبل از لیپوماتیک

اقدامات قبل از لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که می توانید در مدت زمان کوتاهی با اندامی ایده آل برسید . مراقبت هایی را باید قبل لیپوماتیک انجام داد . در این مقاله به این مراقبت ها می پردازیم . قبل از انجام لیپوماتیک توسط جراح خودتان مشاوره می شوید و جراح میزان توده ی چربی شما را بررسی می کند اگر از حد معمول بیشتر باشید شما باید مقداری وزن خود را کم کنید تا لیپوماتیک برای شما انجام شود . این مورد برای افرادی که زیاد چاق هستند اتفاق می افتد . با رعایت رژیم غذایی مناسبی می توانند به نتایج مطلوب و ماندگاری برسید .

 لیپولیز

آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز

امروزه یکی معضلاتی که افراد با آن مواجه اند مشکل اضافه وزن و چاقی به شمار می آید . درنتیجه افراد در پی روش هایی تاثیر گذار برای رفع این مشکل می باشند . روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز راهی مطلوب برای خلاص شدن از وجود چربی های موضعی و رسیدن به تناسب اندام به حساب می آید که نتایج قابل قبولی را نیز به دنبال خواهد داشت . مزایای روش آب کردن چربی ها با لیزر لیپولیز شامل موارد زیر می باشد :

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

در این مقاله قصد این را داریم که درباره ی مراقبت های بعد از لیپوماتیک توضیحاتی را به شما ارائه دهیم . لیپوماتیک راهی بهتر و سریع تر برای لاغری است که با برداشتن چربی ها انجام می شود . با استفاده از این روش می توانید چربی های پهلو ها ، ران ها ، شکم و ... را ازبین برد . پس از لیپوماتیک به یکسری مراقبت ها نیاز است تا بعد آن با عوارضی روبه رو نشوید . این مراقبت ها موجب می شود تا از مبتلا شدن به عفونت ها جلوگیری شود .

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک روشی نوین برای خارج کردن چربی ها محسوب می شود که از مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها برخوردار می باشد . با کمک این روش می توان چربی های انباشته شده در تمام نواحی بدن را تخلیه کرد . برای انجام لیپوماتیک بیمار تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و نیازی به بیهوشی عمومی وجود نخواهد داشت . لازم به ذکر می باشد پس از بکارگیری این روش پوست بیمار شل و افتاده نمی شود و سفت خواهد شد . ضمنا می توان روش لیپوماتیک را برای رفع سلولیت ها به کار گرفت . یکی از سوالاتی که برای خیلی از افرادی که قصد انجام لیپوماتیک دارند ممکن است پیش آید این است که ، آیا پس از لیپوماتیک نیز می توان باردار شد یا خیر . در این مقاله در رابطه با لیپوماتیک و بارداری بیشتر توضیح خواهیم داد .

مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی

مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی همان جراحی شکم است که می توان با آن حجم چربی شکم را کم کرد . کسانی برای آبدومینوپلاستی مناسب هستند که دارای شکم های بزرگ و پر چربی هستند و پوست آن آویزان است که در مورد مراقبت بعد از آبدومینوپلاستی در زیر صحبت می کنیم .

مراقبت های پس از لیپوماتیک

مراقبت های پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک از روش های نوین برای درمان چاقی موضعی و تخلیه چربی های اضافه ی بدن می باشد . برای این که نتایج مطلوبی را از عمل لیپوماتیک به دست بیاوریم ، لازم است تا به مراقبت های پس از لیپوماتیک توجه نموده و با دقت انجام دهیم

  تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز

چاقی و نامتناسب بودن اعضای بدن دقدقه ی بسیاری از افراد بوده . در چند سال اخیر متخصصان با ساختن دستگاه های جدید باعث کم شدن این دقدقه ها شده اند . با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های جدید ، این امکان به شما داده می شود ، تا با شناخت بدن خود بهترین و موثرترین روش را انتخاب کنید ، لیپولیز و لیپوماتیک دو دستگاه شناخته شده برای از بین بردن چربی های موضعی بدن هستند ، با دانستن تفاوت لیپوماتیک با لیپولیز ، می توانید بهترین روش را برای از بین بردن چربی ناحیه ی مورد نظر خود انتخاب کنید .

 آبدومینو پلاستی

آبدومینو پلاستی چیست ؟

لیپولیز روشی کم تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی ایجاد گرما می کند و این تحریک صاف کردن پوست شکم ، از بین بردن چربی های اضافی در وسط و انتهای شکم را انجام می دهد . در بیشتر گزینه ها ماهیچه های دیوار شکمی بیمار را ضعیف و جدا می کند . این تکنیک از جراحی ، به عنوان راهی برای کاهش وزن به شمار نمی آید و شخص باید قبل از عمل جراحی بیشترین کم کردن وزن خود را از راه رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن کسب کند و تا مدت 6 ماه تغییری در وزن خود ایجاد نکند . در ادامه به آبدومینوپلاستی چیست خواهیم پرداخت . در نهایت شکم از راه این 3 ساختار آناتومی استوار و نرم تر می شود .