آبدومینو پلاستی

آبدومینو پلاستی چیست ؟

لیپولیز روشی کم تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی ایجاد گرما می کند و این تحریک صاف کردن پوست شکم ، از بین بردن چربی های اضافی در وسط و انتهای شکم را انجام می دهد . در بیشتر گزینه ها ماهیچه های دیوار شکمی بیمار را ضعیف و جدا می کند . این تکنیک از جراحی ، به عنوان راهی برای کاهش وزن به شمار نمی آید و شخص باید قبل از عمل جراحی بیشترین کم کردن وزن خود را از راه رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن کسب کند و تا مدت 6 ماه تغییری در وزن خود ایجاد نکند . در ادامه به آبدومینوپلاستی چیست خواهیم پرداخت . در نهایت شکم از راه این 3 ساختار آناتومی استوار و نرم تر می شود .

 ليپوماتيك

كاربرد هاي ليپوماتيك

ليپوماتيك روشي براي تخليه ي چربي هاي موضعي بدن به شمار مي آيد و منجر به دست يابي به اندامي متناسب مي گردد . در اين شيوه مي توان تنها در يك جلسه چربي هاي قابل توجهي را از زير پوست تخليه كرد و به اندامي ايده آل رسيد . در ذيل در رابطه با كاربرد هاي ليپوماتيك بيشتر توضيح مي دهيم

 لیپولیز

مراقبت های قبل و بعد از لیپولیز

لیپولیز روشی کم تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی ایجاد گرما می کند و این تحریک باعث می شود پوست سفت شود . که این کار منجر به بی حسی موضعی می شود . کانولا را از راه سوراخ کوچک وارد پوست می کنند که با حرکات ارتعاشی انرژی لیزر به سلول های چربی انتقال داده می شود که منجر به از بین رفتن سلول های چربی می شود .

 لیپوماتیک

موارد استفاده لیپوماتیک

روش لیپوماتیک جزو روش های نوین لاغری و تناسب اندام به حساب می آید که کاملا ایمن و بی خطر است . با استفاده از روش لیپوماتیک می توان چربی های نواحی مختلف بدن را از زیر پوست خارج کرد و به اندامی ایده آل دست یافت . در این روش با استفاده از حرکات ارتعاشی که کانولا در زیر پوست ایجاد می کند اتصال سلول های چربی از هم شکسته می شود . سپس این چربی ها را می توان از بدن تخلیه نمود . در این مقاله موارد استفاده لیپوماتیک را ذکر خواهیم نمود .

لیپولیز

پیکر تراشی با لیپولیز

    • انجام پیکر تراشی با لیپولیزبه چند روش انجام می شود ؟

لیزر لیپولیز بدون خارج کردن چربی ها : تنها در شرایطی که چربی اضافی ، خیلی کم و اندک است ، مانند : ( غبغب ، پهلوهای کوچک ) انجام می شود که ، به طور مستقل در روش لیپولیز ، از طریق سوراخ های بسیار کوچکی ، لیزر را به بافت چربی می تابانیم تا چربی ها ی مورد نظر را از بین ببریم و بعد از این ، کار دیگری نمی توان انجام داد تا بدن بتواند از طریق متابولیز ، چربی های تخریب شده را دفع نماید .

لیپوماتیک

زایمان پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک جزو روش های شایعی به شمار می آید که به منظور رفع چربی های نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد . به کمک روش لیپوماتیک می توان چربی های موضعی که در نقاط مختلف بدن رسوب کرده اند را از بین برد . لیپوماتیک بدون نیاز به بی هوشی ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود که در واقع یکی از مزیت های این روش نیز به حساب می آید . از جمه سوالات رایجی که فکر افراد را به خود مشغول می سازد این است که آیا زایمان پس از زایمان مقدرو است یا خیر . در زیر به موضوع زایمان پس از لیپوماتیک خواهیم پرداخت .

 لیپوماتیک ساق پا

لیپوماتیک ساق پا

در بعضی از افراد دیده می شود که چربی ها در ناحیه ی ساق پا به طور انباشته شده رسوب پیده کرده و موجب چاقی این ناحیه شده اند . اکثر افرادی که دچار این مشکل هستند از چاقی ساق پای خود اظهار نارضایتی می کنند و در پی روشی برای از بین بردن چربی های این ناحیه می باشند . این افراد به طور معمول در پوشیدن شلوار های تنگ یا کفش ساق بلند دچار مشکل می شوند . با توجه به این که معمولا خلاص شدن از چربی های ساق پا با کمک رژیم های غذایی و ورزش امکان پذیر نیست لذا لیپوماتیک ساق پا بهترین روش برای از بین بردن چربی های این ناحیه به حساب می آید . لیپوماتیک روش نوینی است که برای لاغری نقاط بدن به کار گرفته می شود و نتایج مطلوبی به جای می گذارد

اقدامات قبل از عمل لیپولیز

اقدامات قبل از عمل لیپولیز

لیزر لیپولیز به معنای شکسته شدن و تجزیه شدن چربی ها می باشد . این روش برای زدودن چاقی های موضعی مورد استفاده قرار می گیرد . لیزر لیپولیز به صورت سرپایی انجام می شود و بافت های چربی زیر پوست را از بین می برد . طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده است که بعد از انجام لیزرلیپولیز درد قابل توجهی ایجاد نمی شود . ماده ای که طی لیزر لیپولیز در قسمت مورد نظر تزریق می شود باعث می شود که کاهش وزن تا چند روز ادامه پیدا کند . لیزرلیپولیز روشی ملایم و کم تهاجمی است که باعث حذف چربی های زیادی از بدن می شود . در این مقاله اقدامات قبل از عمل لیپولیز را شرح می دهیم .