مزایای لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

روش های زیادی برای لاغری های مصنوعی وجود دارد مانند ساکشن ویا لیپولیزر. که هر کدام از این روش ها عاری از عارضه نیستند. لیپوماتیک را به عنوان یک روش تازه برای تخلیه چربی از بدن می توان نام برد که در مقایسه با روش های قبل دارای قابلیت های متفاوت تر و بهتری می باشد. محققان و افرادی که به دنبال رفع نیازهای جدید و رقابت در بازار هستند همیشه درحال به روز رسانی و ابداع وسایل و تجهیزات و رفع عیوب های روش ها وتجهیزات گذشته اند. دستگاهی که هم عوارض کمتری داشته باشد هم آسانتر و بهتر باشد . و اما باید بدانید که جدید ترین راحت شدن از چربی های اضافی بدن لیپوماتیک می باشد. جالب است بدانید که این روش به صورت سرپایی انجام می شود و به بیهوشی نیازی نبوده و اثر تخلیه و راحت شدن از حجم زیادی از چربی ها تنها در یک جلسه روشن خواهد بود. درد، کبودی و ورم ناشی از لیپوماتیک در مقایسه با روش های قبل بسیار کمتر بوده و خطر ایجاد آمبولی به حداقل رسیده است. دو تا از مزیت های روش لیپوماتیک این است که بر خلاف بسیاری از باورهای نادرست مبنی بر شل گردن و افتادگی پوست پس از تخلیه،باید بگوییم که پوست را سفت کرده ونکته دیگر اینکه کاهش سایز ناشی از لیپوماتیک تا مدت ها پس از عمل ادامه میابد و موجب از بین رفتن سلولیت نمی شود. با استفاده از رژیم، ورزش و عوامل زیادی می توان سایز بدن را در یک محدوده سالم نگه داریم . اما رسیدن به سایز متناسب در همه افراد به همین راحتی ها امکان پذیر نیست. لیپوماتیک برای خانم هایی که تابحال زایمان نکرده اند بسیار بهتر جواب می دهد تا افرادی که زایمان انجام داده اند زیرا امکان فیبروز در بافت زیر پوست به دلیل استفاده نکردن از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى بسیار کم است .

در مقاله قبل به توضیح و توصیف سیستم لیپوماتیک و نحوه کار کردن لیپوماتیک پرداختیم . در این قسمت مزایای لیپوماتیک را برای آشنایی هر چه بیشتر افراد با روش لیپوماتیک و لاغری مطرح می کنیم تا بیمارن با شناخت کامل از این روش برای کاربرد های مورد نیاز خود استفاده نمایند .

  • در عمل لیپوماتیک پزشکان به دلیل جلوگیری از عوارض بیهوشی از بی حسی موضعی به جای بیهوشی استفاده می کنند .
  • در جراحی لیپوماتیک ماده بی حس کننده توسط خود دستگاه ، ضربه ای و بصورت موضعی وارد بدن می شود و به همین دلیل نسبت به تزریق یکجا و دستی دز کمتری از ماده بی حسی وارد بدن بیمار گشته و عوارض کمتری برای بیمار در بر دارد .
  • به دلیل توانایی این دستگاه در شناسایی قسمت های در بر دارنده چربی احتمال پارگی احشاء داخلی کمتر می باشد زیرا این دستگاه با رسیدن به قسمت های بدون چربی بصورت هوشمند عمل کرده و از کار باز می ایستد.
  • در این روش صدمات کمتری نسبت به روش های دیگر به پوست وارد می شود و پوست از آسیب سوختن در امان است
  • در عمل جراحی لیپوماتیک دوره نقاعت نسبت به سایر روشها کوتاهتر (در حدود 7-8 روز ) میباشد .
  • لیپوماتیک در مقایسه با لیپولیزر کبودی کمتر دارد زیرا در روش لیپولیزر artificial burning استفاده می کند که باعث سوختگی میشود ولی لیپوماتیک بعلت استفاده از امواج مانع از این عوارض می شود.
  • در لاغری با لیپوماتیک هدف تنها کاهش وزن نمی باشد بلکه تغییر سایز، حجم و فرم بدن نیز از دلایل بیشتر افراد برای انتخاب این روش می باشد زیرا خارج کردن چربی در این روش بصورت یکنواخت ، صاف و بدون ناهمواری می باشد .

در آخرین نکته قابل ذکر است که استفاده از روش لیپوماتیک برای لاغری بی خطر ترین روش درمان برای از بین بردن چربی های بدن می باشد .

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن ,  مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید