سوالات متداول لیزر لیپولیز

سوالات متداول لیزر لیپولیز

معمولا افراد قبل از اینکه دست به کاری بزنن همیشه سوال هایی در ذهن خود نسبت به فعالیت یا موضوع مورد نظر دارند که پاسخ به این سوال ها آنها را در انتخاب راه رسیدن به هدف مورد نظر یاری می کند . در ادامه به برخی از سوال ها که در مبحث لیزر لیپولیز بیشتر مطرح می باشد می پردازیم .

آیا لاغری با لیزر لیپولیز نیاز به بستری دراز مدت و دوره نقاهت طولانی دارد ؟

در لیپولیز به دلیل استفاده از فیبر نوری برای تخریب سلول های چربی بصورت همزمان عروق خونی کوچک بسته می شوند و از شدت خونریزی در بیمار و همچنین از تورم و کبودی بیش از حد کاسته می شود . به همین دلیل لاغری با لیزر نیاز به بستری طولانی نداشته و دوره نقاهتی به مدت نهایت 1هفته را دارا می باشد .

آیا لاغری با لیزرلیپولیز با لیپوساکشن مکمل یکدیگر می باشند ؟

خیر . لیپولیز برای لاغری درست است که برتری هایی نسبت به روش قدیمی تر لیپوساکشن دارد اما در بعضی از مواقع متخصصان ترجیح می دهند که از هر دو روش به صورت همزمان استفاده نمایند .(زمانی که میزان چربی ذوب شده بیش از 500mgباشد)

عمل لیزر لیپولیز برای چه قسمت هایی از بدن مناسب می باشد ؟

برای قسمت هایی که بصورت یکنواخت چاق باشد اعم از گونه ، شکم ، باسن ، پهلوها و....

آیا درمان لیزر لیپولیز برای تمام چاقی ها راهی مناسب می باشد ؟

خیر . به طور کلی چاقی در افراد به سه دسته تقسیم می شود . دسته اول افرادی هستند که بصورت موضعی چاق می باشند و به طور کل این افراد را نمی تواند به عنوان یک فرد چاق در نظر گرفت ، لیپولیز برای این دسته از افراد روش مناسبی می باشد . دسته دوم افرادی می باشند که بدن آنها بصورت یک دست چاق می باشد لاغری با لیپولیز برای این دسته افراد روش مناسبی نیست و به آنها توصیه می شود که از حرکات ورزشی ورژیم غذایی مناسب به همراه لیپولیز استفاده نمایند . دسته سوم افرادی هستند که علاوه بر وزن بالا ، چربی ها بصورت یکنواخت در بدن آنها منتشر نشده است ، به این دسته از افراد توصیه می شود که از جراحی های کوچک کننده دستگاه گوارش به همراه رژیم غذایی مناسب استفاده نمایند .

آیا لیپولیز برگشت دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که عمل لیپولیز برگشت پذیر است؟ در جواب باید گفت که وقتی سلول های چربی از بین میرود دیگر جایگزین نمیشود و بازگشت پذیر نیست اگر شما رژیم خود را رعایت نکید سلول های باقی مانده از چربی شما بزرگ می شود پس توجه داشته باشید که جراحی لیپولیز بازگشت پذیر نیست.

هزینه لیپولیز ؟

هزینه لیزر لیپولیز بعد از معاینه اولیه و بسته به نوع بیمار مشخص می شود

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشنمزایای لیپوماتیکتفاوت لیپوماتیک با سایر روش هامزایای لیزر لیپولیزخطرات لیپوساکشنسوالات لیپوساکشنمزایای لاغری به روش بادی جتمزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن،لیپوماتیک

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید