سوال های متداول در مورد لیپوساکشن

لیپوساکشن

معمولا قبل از انجام هر کاری برای تشخیص آگانه صحیح یا غلط بودن آن کار بصورت روتین وار سوال ها و پاسخ هایی حول موضعیت آن کار یا فعالیت مطرح می شود.در این قسمت به طرح بعضی از سوال ها در مورد لیپوساکشن می پردازیم .

لاغری با لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب است ؟

افراد مناسب جراحی لیپوساکشن کسانی هستند که اضافه وزن کمتر و پوست صاف تر نسبت به بقیه دارند و دچار مشکلات قلبی وعروقی، اعصاب و بارداری نباشند .

آیا جراحی لیپوساکشن بازگشت پذیر می باشد ؟

بله متاسفانه بازگشت چربی در این روش بسیار خطرناک می باشد زیرا چربی در صورت بازگشت در اطراف قلب و کبد تجمع پیدا می کند و احتمال بروز سکته را میسر می کند به همین دلیل حتما فرد برای جلوگیری باید از رژیم غذایی مناسب و گاهاً همراه با فعالیت های ورزشی استفاده نماید .

امکان وجود آمبولی پس از انجام عمل لیپوساکشن می باشد یا خیر ؟

متاسفانه بله ممکن است پس از انجام عمل جراحی لیپوساکشن بیمار دچار به آمبولی ریه ( لخته شدن خون در عروق) شود بعلت عدم توانایی پزشک در انجام عمل لیپوساکشن .

آیا پوست بیماردر روش لیپوساکشن دچار افتادگی می شود ؟

بله در افرادی که پوست ناصاف و ترک خورده دارند و یا فرادی که میزان چربی خارج شده از بدن آنها زیاد می باشد معمولا پوست دچار افتادگی می شود و بیمار بعد از لیپوساکشن نیاز به چند جلسه اصلاحی برای درمان پوستش دارد.

میزان خطر این لیپوساکشن و لاغری به چه عواملی بستگی دارد ؟

لیپوساکشن با توجه به شرایطی که دارد می تواند بی خطرترین یا پرمخاطره ترین عمل ها باشد . موثرترین روش برای جلوگیری از خطرهای زیاد انتخاب یک پزشک با تجربه است که عمل لیپوساکشن را در شرایط کاملا استریل و با مجهزترین دستگاه انجام دهد .عدم وجود هر یک از این موارد به ریسک جراحی لیپوساکشن می افزاید .

میزان زمانی که صرف لیپوساکشن می شود چه مقدار می باشد ؟

بستگی به حجم جراحی از 1 – 4ساعت زمان صرف جراحی لیپوساکشن می باشد .

هزینه لیپوساکشن چقدر است؟

هزینه یک جراح لیپوساکشن بستگی به نوع سابقه و میزان تجربه جراح و موقعیت جغرافیایی دارد هزینه لیپوساکشن پس از مراجعه به جراح پلاستیک برای شما مشخص می شود.

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن ,  مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید