مزایای لاغری به روش بادی جت (body jet )

مزایای بادی جت

مزایای بادی جت

روش های بسیاری در دنیا برای از بین بردن چربی اضافی در بدن وجود دارد که یکی از جدیدترین این روش ها لاغری با بادی جت می باشد که برای خارج کردن چربی از فشار آب استفاده می کند . برخی از مزایای بادی جت نسبت به سایر روش ها را ذکر می کنیم تا آگاهی افراد نسبت به بادی جت برای لاغری بیشتر شود .

  • به دلیل استفاده از فشار آب برای جداسازی بافت چربی ها از یکدیگر چربی از بادی جت بدست می آید بافت سالمی داشته که سبب می شود از آن جهت تزریق چربی به سایر اعضاء بدن استفاده کرد ، زیرا در سایر روش ها مخصوصا لیپوساکشن معموملا بافت چربی که بدست می آید مرده محسوب می شود و خاصیت استفاده مجدد ندارد پس این یکی از تفاوت بادی جت و لیپوساکشن است .
  • در بادی جت خونریزی در هنگام انجام کار وجود ندارد به همین دلیل تورم ، کوفتگی و درد ناحیه ای که چربی از آن خارج شده است نسبت به سایر روش ها کمتر می شود و همین امر باعث می شود فرد دوره نقاهت کمتری داشته باشد و هر چه سریعتر به فعالیت های روزانه خود برگردد.
  • چربی که توسط بادی جت از بدن خارج می شود بطور دائم از بین می رود و برگشت پذیر نمی باشد .
  • یکی از بهترین مزایای بادی جت این است که باعث جوانسازی پوست می شود مخصوصا در زیر پوست دست . به طور معمول با گذشت زمان چربی های زیر پوست خاصیت کلاژن سازی خود را از دست می دهند و این موضوع سبب می شود که تعداد چربی زیر پوست کاهش پیدا کند ، با تزریق چربی ها به زیر پوست چون بافت سالمی دارند و هنگام تخلیه از قسمت های دیگر دچار آسیب نگشته اند ، با چربی های قدیمی تر پیوند چربی می دهند و موجب می شود که خاصیت کلاژن سازی به پوست برگردد و پوست به مرور شادابی و طراوت خود را بازیابد .
  • چربی خارج شده برای جراحی سینه و شکل دهی باسن در خانم ها کارایی فراوان دارد .
  • از بادی جت می شود برای درمان ژنیکوماستی با بادی جت (بافت چربی تجمع یافته در زیر پوست سینه آقایان ) بدون درگیر شدن با خطرات جراحی استفاده کرد .
  • به طور کلی می توان گفت این روش حداقل مشکلات و آسیب های بعد از عمل را شامل حال فرد می سازد.

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن ,  مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید