بادی جت برای لاغری

بادی جت برای لاغری

بادی جت چیست؟ بادی جت روش نوینی برای خارج کردن چربی از بدن می باشد . بادی جت، ساخت کشور آلمان می باشد که در طراحی آن از آب برای خارج کردن چربی از بدن استفاده شده است . در اصل همان دستگاه لیپوساکشن می باشد که با تکنولوپی مدرن تری اقدام به فعالیت می کند .این روش یک عمل سرپایی کوچک می باشد که بدون نیاز به بیهوشی و ازطریق بی حسی موضعی در کلینیک ها انجام می شود. در بادی جت به صورت کنترل شده آب با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود وتوسط دستگاه از بدن خارج می شود . چربی که توسط فشار آب خرد شده بافت سالمی دارد و می توان از ان برای تزریق به نواحی دیگر بدن استفاده کرد. به طور مثال می توان از این چربی برای رفع چین و چروک صورت با تزریق چربی استفاده کرد. چربی خارج شده از بدن توسط دستگاه لیپوساکشن بافت مرده دارد و نمی شود از آن استفاده مفیدی کرد اما به دلیل اینکه این چربی در آب می شکند و تجزیه می شود صدمه کمتری دیده و حتی بعد از تزریق به قسمت های مختلف بدن می تواند پیوند چربی دهد .بخصوص این چربی در افراد مسن کارایی بیشتر دارد زیرا به مرور زمان پوست بدن خاصیت کلاژن سازی خودش را از دست میدهد وچربی زیر پوست کاهش پیدا می کند و این چربی می تواند جاگزین مناسبی برای چربی های از بین رفته بدن باشد . معمولا در افراد جوانتر این چربی در بافت سینه آنها کارایی مطلوبی می تواند داشته باشد و برای بزرگ کردن سینه با چربی بدست آمده نتیجه مطلوبی را به همراه دارد .در لاغری با بادی جت، بافت نامناسب چربی های زیر پوست که بعضا در مقابل رژیم غذایی و فعالیت های بدنی مقاوم به نظر می آیند بصورت کاملا حرفه ای و راحت و بدون آسیب به نحوی از بدن خارج می شوند که کارایی های فراوانی برای فرد داشته باشد. بعد از انجام این عمل کبودی و تورم بافت خیلی کمتر از روش های دیگر می باشد . با استفاده از بادی جت میتوان سینه مردانی که مشکل بزرگی سینه و تجمع بافت چربی در سینه را دارند تا حدودی برطرف کرد، کوچک کردن سینه مردان با بادی جت روش موثری است.

مزایای بادی جت

  • ظاهری طبیعی بعد از بادی جت
  • ماده پر کننده بدن به صورت طبیعی که همان چربی است
  • کاهش عوارض و اثرات جانبی بادی جت نسبت به سایر روش ها
  • ماندگاری بیشتر بادی جت نسبت به سایر روش ها

عوارض بادی جت برای لاغری

بادی جت عوارض بسیار کمتر و پایین تری نسبت به سایر روش ها دارد.

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن , مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن 

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

دیدگاه‌ها   

+1 # زهره 1395-02-06 18:57
سلام با توجه به اینکه بادی جت نوعی لیپو ساکشن است و جربی حالت جامد دارد بازهم احتمال امبولی در این روش وجود دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # دکتر برتر 1395-02-18 18:02
خیر روش بادی جت خطر آمبولی ندارد به شکل کنترل شده و ایمن چربیهای زیر پوست تکه تکه و جدا میشود و همزمان به داخل دستگاه مکیده میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید