مزایای ابدومینوپلاستی

مزایای ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یک روش جراحی می باشد که برای درمان چاقی استفاده می شود . این درمان ممکن است در کنار روش های دیگر نظیر ساکشن استفاده شود . ابدومینوپلاستی برای افرادی که بسیار چاق می باشند و پوست افتاده ای دارند که به هیچ عنوان با ورزش کردن و سایر روش ها درمان نمی شوند موثر می باشد . در زیر به مزایای ابدومینوپلاستی استفاده از این روش در درمان چاقی افراد می پردازیم .

  • ابدومینوپلاستی کامل برای خانم هایی که به دفعات متعدد دچار بارداری شده اند و افتادگی شکم دارند بسیار مناسب می باشد .
  • عمل ابدومینوپلاستی موجب سفتی شکم می شود زیرا در ابدمینوپلاستی شکم پزشک عضلات را می کشد و می دوزد
  • در عمل جراحی ابدومینوپلاستی چربی که توسط ساکشن و جراحی از بدن خارج می شود برگشت پذیر نمی باشد . زیرا در افراد بزرگسال چربی ها قدرت تقسیم پذیری خود را از دست می دهند و با کمی پرهیز غذایی و وزرش کافی نتیجه مطلوب به دست می آید و چربی ها دیگر باز نمی گردد.

در بالا برخی از مزایای ابدومینوپلاستی را بیان کردیم اما باید قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی یکسری نکات را در نظر گرفت که بعضی از این نکات شامل این می بشد که افرادی که دچار ناراحتی های قلبی ، بیماری های ریوی ، مشکلات دیابتی شدید می باشند ، خانم هایی که تصمیم به بارداری دارند و افرادی که مقدار چربی بدن آنها خیلی زیاد نمی باشد نباید از جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند . قبل از عمل فرد حتما باید چکاپ کامل شود مانند نوار قلب ، رادیوگرافی قفسه سینه و آزمایشات کامل خون . داروهای ضد انعقاد خون نظیر آسپیرین حداقل دو هفته قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی باید استفاده نشوند .بیماران باید در هنگام مراجعه به پزشک همه مشکلات خود ، داروهای مصرفی و شرایط روحی و روانی خود را در میان بگذارند و در مورد عمل ابدومینوپلاستی همه جوانب و سوال های مورد نیاز را بپرسند .

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

لیزر لیپولیز، لیپوساکشن، بادی جت، ابدومینوپلاستی، کویتیشن , مزایای لیپوماتیک  , تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها , مزایای لیزر لیپولیز , خطرات لیپوساکشن , سوالات لیپوساکشن ,  مزایای لاغری به روش بادی جت , مزایای لاغری با ابدومینوپلاستی , فواید کویتیشن

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید