درمان افتادگی سینه با لیفت

درمان افتادگی سینه با لیفت

درمان افتادگی سینه با لیفت : خانم های بسیاری پس از کاهش وزن یا بارداری دچار شل شدن و افتادگی سینه می شوند. امروزه جراحان برای رفع افتادگی سینه از لیفت استفاده می کنند چرا که این روش درمان، بالا کشیدن سینه را بهبود می بخشد. با توجه به عوامل زیر تکنیک لیفت سینه انتخاب می شود:.


جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

یک مورد از جراحی هایی شایع در زنان جراحی پروتز سینه می باشد . برخی از بانوان فکر می کنند سینه هایی کوچک دارند و یا شکلی نا متوازن و اندازه غیر جذاب را دارا می باشند ، زیرا برخی بانوان دارای سینه هایی هستند که به صورت کامل رشد نکرده یا پس از دوران بارداری و تغییر وزن و پیر شدن به صورت چشم گیری شکل و اندازه اش تغییر یافته است که ، می توان با جراحی پروتز سینه آن را برطرف کرد ..

دوران نقاهت بعد از پروتز سینه

دوران نقاهت بعد از پروتز سینه

یکی از راه های بزرک کردن سایز سینه در خانم ها پروتز سینه است . پروتز سینه بهترین روش برای زیبا کردن اندام شما است .این روش برای افرادی که به علت سرتان سینه ، سینه ندارند و آن ها را از دست داده اند بسیار مناسب است . در این مقاله درباره ی دوران نقاهت بعد از پروتز سینه اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم تاثیری که پروتز سینه بر جای می گذارد : .

 ليپوماتيك سينه

ليپوماتيك سينه

ليپوماتيك سينه راهي موثر براي زدودن چربي هاي رسوب شده در ناحيه ي سينه است كه در زماني كوتاه تنها طي يك جلسه انجام مي شود . ليپوماتيك براي از بين بردن چربي هاي نواحي مختلف بدن از جمله ران ها ، شكم و سينه مورد استفاده قرار مي گيرد لذا با استفاده از اين روش مي توانيد از چربي هاي اين نواحي خلاص شويد و به نتيجه اي ايده آل و تناسب اندام دست پيدا كنيد .

 پروتز سینه

مراقبت های پس از جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه ، جزو جراحی های زیبایی و ترمیمی پستان به حساب می آید . برای این که نتیجه حاصل از عمل پروتز سینه رضایت بخش باشد ، مراقبت های پس از جراحی پروتز سینه حائز اهمیت است .

مراقبت های پس از پروتز سینه :

ایمپلنت سینه

ایمپلنت سینه

ایمپلنت سینه

در بین عمل های جراحی زیبایی ، عمل ایمپلنت سینه از موفق ترین جراحی های زیبایی سینه به شمار می آید که بالا رفتن اعتماد به نفس افراد را نیز به همراه خواهد داشت .

کاندیدای مناسب برای عمل ایمپلنت سینه :

 پروتز سینه

انواع پروتز سینه

پروتز سینه انواع متفاوتی دارد که بر حسب جنس ، اندازه ، شکل ، میزان برجستگی و مواد پرکننده ی آن دسته بندی شده است . با توجه به نیاز و خواسته بیمار و نظر جراح متخصص نوع پروتز سینه انتخاب می گردد . در ادامه مطالب به شرح و توضیح انواع پروتز سینه خواهیم پرداخت .

 لیفت سینه

دوران نقاهت بعد از عمل لیفت سینه

زنان زیادی پس از دوران بارداری و شیردهی یا بر اثر کاهش وزن شدید دچار افتادگی و شلی در قسمت سینه های خود می شوند و به منظور تغییر شکل و اصلاح مجدد آن در پی روش های موثر می باشند . عمل جراحی لیفت سینه برای تغییر شکل سینه های آویزان ، غیر قرینه ، سینه هایی که دچار کاهش حجم شده اند ، سینه هایی که نوکشان پایین قرار دارد و سینه هایی که قطر هاله اطرافشان زیاد است انجام می شود .دوره نقاهت بعد از عمل لیفت سینه نیز برای بدست آمدن نتیجه ی مطلوب اهمیت زیادی دارد و شامل موارد زیر می باشد :