جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

یک مورد از جراحی هایی شایع در زنان جراحی پروتز سینه می باشد . برخی از بانوان فکر می کنند سینه هایی کوچک دارند و یا شکلی نا متوازن و اندازه غیر جذاب را دارا می باشند ، زیرا برخی بانوان دارای سینه هایی هستند که به صورت کامل رشد نکرده یا پس از دوران بارداری و تغییر وزن و پیر شدن به صورت چشم گیری شکل و اندازه اش تغییر یافته است که ، می توان با جراحی پروتز سینه آن را برطرف کرد ..

 درمان افتادگی سینه در خانم ها

درمان افتادگی سینه در خانم ها

درمان افتادگی سینه در خانم ها یکی از شایع ترین علل مراجعه بانوان برای اصلاح شکل پستان می باشد .شاید بتوان گفت که افتادگی پستان ها ، بخشی از روند افزایش سن در خانم ها می باشد . لذا برای درمان افتادگی سینه در خانم ها از روش ماستوپکسی ( لیفت سینه ) استفاده می شود .

 ليپوماتيك سينه

ليپوماتيك سينه

ليپوماتيك سينه راهي موثر براي زدودن چربي هاي رسوب شده در ناحيه ي سينه است كه در زماني كوتاه تنها طي يك جلسه انجام مي شود . ليپوماتيك براي از بين بردن چربي هاي نواحي مختلف بدن از جمله ران ها ، شكم و سينه مورد استفاده قرار مي گيرد لذا با استفاده از اين روش مي توانيد از چربي هاي اين نواحي خلاص شويد و به نتيجه اي ايده آل و تناسب اندام دست پيدا كنيد .

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

در طول تاریخ همیشه فرم بدن برای افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است به خصوص در خانم ها این موضوع بیشتر و حاد تر می باشد به گونه ای که در طی زمان ها و دوران های مختلف همیشه راه های متفاوت و گوناگونی ابداع شده تا افراد به ویژه خانم ها با استفاده از آن روش ها بتوانند بهتر و زیباتر دیده شوند . یکی از اعضای بدن که شکل و فرم ظاهری آن هم برای خانم ها و هم برای همسران آنها بسیار مهم می باشد اغلب بافت سینه ها می باشد . تقریبا تمام افراد ترجیح می دهند تا بافت سینه های انها از سایزی متعادل و شکلی گرد و سفت و سر بالا برخوردار باشد تا در هنگام پوشیدن لباس های متفاوت بتوانند اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری داشته باشند . متاسفانه در برخی از خانم ها به علل مختلف بافت سینه آنها یا بسیار کوچک و یا اینکه بسیار شل و افتاده می باشد .

ایمپلنت سینه

ایمپلنت سینه

ایمپلنت سینه

در بین عمل های جراحی زیبایی ، عمل ایمپلنت سینه از موفق ترین جراحی های زیبایی سینه به شمار می آید که بالا رفتن اعتماد به نفس افراد را نیز به همراه خواهد داشت .

کاندیدای مناسب برای عمل ایمپلنت سینه :

مراقبتهای بعد از پروتز سینه

مراقبتهای بعد از پروتز سینه

جراحی پروتز سینه از جمله عمل های جراحی زیبایی محسوب میشود و با این کار بانوانی که مشکل کوچکی سینه دارند ، به سایز و فرم دلخواه خود میرسند. معمولا در همان روز ابتدایی بعد از عمل شما مرخص میشوید که پزشک شما توصیه هایی برای نحه مراقبت از سینه هایتان و همچنین زخم های جراحی که باید به آن رسیدگی کنید. پزشک شما داروهای که برای کاهش درد و همچنین عفونت است به شما میدهد و زمان ویزیت بعدی شما را هم مشخص میکند و به شما میگوید. در خانه یکم احساس سنگینی و گیجی میکنید که به خاطر دارو های بیهوشی است و حتی ممکن است حالت تهوع داشته باشید به شما توصیه میشود که حتما فردی در 24 ساعت اول بعد از عمل در کنار شما باشد. اطمینان داشته باشید فردی که در کنار شما است و قزاز است از شما مراقبت کند بداند که چه کند و با دکتر صحبت کرده باشد. از همان روز جراحی با تایید پزشکتان میتوانید راه بروید ، راه رفتن باعث کاهش تورم و احتمال تشکیل لخته خون میشود.

 لیفت سینه

دوران نقاهت بعد از عمل لیفت سینه

زنان زیادی پس از دوران بارداری و شیردهی یا بر اثر کاهش وزن شدید دچار افتادگی و شلی در قسمت سینه های خود می شوند و به منظور تغییر شکل و اصلاح مجدد آن در پی روش های موثر می باشند . عمل جراحی لیفت سینه برای تغییر شکل سینه های آویزان ، غیر قرینه ، سینه هایی که دچار کاهش حجم شده اند ، سینه هایی که نوکشان پایین قرار دارد و سینه هایی که قطر هاله اطرافشان زیاد است انجام می شود .دوره نقاهت بعد از عمل لیفت سینه نیز برای بدست آمدن نتیجه ی مطلوب اهمیت زیادی دارد و شامل موارد زیر می باشد :

تزریق چربی در سینه

از جمله کاربردهای تزریق چربی در پر کردن قسمت هایی که دچار کاهش حجم شده اند مانند گونه ها، گودی زیر چشم، لب ها، خط خنده و اخم، افزایش دادن جحم سینه ( تزریق چربی سینه ) و ...می باشد که بسیار پر طرفدار است.ظاهر سینه بانوان نه تنها برای خودشان بلکه از طرف جنس مخالفشان نیز مهم است برای همین برجسته کردن، سفت و پر کردن سینه از جمله عمل های زیبایست که دارای خواهان زیادی می باشد. روش های زیادی از جمله پروتز سینه و ... برای این منظور وجود دارد که هر کدام مزایا و عوارض مخصوص به خود را به دنبال دارد. تزریق چربی در سینه نیز یکی از همین روش هاست