کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

 کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

اغلب در خانم ها این مشکل وجود دارد که در سایز سینه انها تفاوت وجود دارد و قرینه نیستند . ماموپلاستی به جراحی گفته می شود که برای کوچک کردن سینه بانوان ( کوچک کردن سایز سینه )و قرینه کردن سایز سینه در خانم ها به کار می رود .جراحی ماموپلاسستی به سه روش مختلف انجام می شود .تفاوت این روش ها به برش های ایجاد شده در سطح سینه می باشد .

جراحی با برش بزرگ :

در این رو ش عمل ماموپلاستی یک برش لنگری بین دور هاله سینه ، خط وسط و زیر سینه داده می شود که به ان عمل کوچک کردن سینه با برش یزرگ می گویند . این روش برای خانم هایی که سینه های بسیار بزرگ دارند وسینه انها بیش از حد شل و افتاده است و به طور میانگین می تواند از هر سینه 800 گرم خارج کرد ، استفاده می شود .در این روش هاله دور سینه نیز معمولا برش داده می شود زیرا اغلب به دلیل بزرگی بیش از حد سینه ، هاله نیز از سایز نرمال خود خارج می شود و در جایگاه خود نمی باشد به همین دیلی برای حفظ زیبایی سینه جراح ان را برش میدهد و در جایگاه خود قرار می دهد . این جراحی معمولا در طی بیهوشی کامل انجام می شود .در این روش بلافاصله در انتهای جراحی کوچک کردن سینه فرم و شکل سینه به حالت نرمال و دلخواه تبدیل می شود . اسیبی به حس سینه ها وارد نمی شود و فرد می تواند حتی باردار شود و شیر بدهد .این روش می تواند بیشترین پوست را از سینه کم کند و فرم سینه را زیبا کند .

جراحی با برش کوچک:

در روشی که به ان روش برش کوچک می گویند یک برش که شبیه سوراخ کلید (key hole ) است در دور هاله سینه و خط وسط ایجاد می شود . از این روش برای سینه های که به طور میانگین بزرگ هستند و حداکثر چربی و بافت خارج شده از پستان باید کمتر از 800 گرم باشد ، به کار می رود .در این روش باید پوست افراد الاستینه خوبی داشته باشد و بر روی ان ترک های زیاد وجود نداشته باشد .معمولا در سینه های بزرگ نواحی زیر بغل و اطراف سینه نیز برامده می باشد که در زمان جراحی می توان با استفاده از لیپوساکشن از طریق همان سوراخ و برش ، ان برامدگی ها و چربی ها را نیز از بین برد .شایع ترین روش های جراحی ماموپلاستی با برش کوچک به سه قسمت با پایه عروقی وقانی ، با پایه عروقی داخلی و پایه عروقی داخلی – فوقانی می باشد .معمولا برای اینکه قسمتی از پوست سینه که برای نواحی باقی مانده لازم است زنده بماند و حس خود را ازد ست ندهد باید به ان خون برسد که این پایه عروقی در حقیقت عروقی می باشند که ما پوست را به گونه ای تنظیم می کنیم تا توسط این عروق به انها خون برسد .بعد از بیهوشی در این روش برش کوچکی در سینه ایجاد می شود که بعد از تغییرات لازم و تنظیم پایه عروقی به پوست ، قسمت برش داده شده را به محل خود وصل میکنند. اغلب حسه سینه در این روش دچار مشکل می شود و نتیجه نهایی تا گذشت چند ماه به طور کامل قابل مشاهده نمی باشد

جراحی با برش بزرگ و برداشتن نوک سینه :

در این روش بعد از بیهوشی برش بزرگی در دورتادور نوک وهاله سینه ایجاد می کنند . بعد از خارج کردن بافت لازم و کشیدگی پوست مجدداً نوک سینه را به محل خود متصل می کنند .

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید