لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

یکی مشکاتی که ذهن خانم ها را همیشه معطوف به خود می کند این است که چطور زیباتر دیده بشوند و تناسب اندام داشته باشند . بافت سینه یکی از ارگان هایی می باشد که علاوه بر سلامت از نظر فرم و شکل ظاهری برای خانم ها بسیار مهم و حساس می باشند . در برخی از خانم ها به دلایل مختلف مانند سن و سال ، چاقی بیش از حد یا لاغری بیش از حد و ... فرم و شکل سینه ها حالت شل و افتاده دارد . خیلی از این افراد در پی پیداکردن راه های بی خطر برای درمان افتادگی سینه و راه داشتن سینه های خوش فرم و زیبا می باشند .یکی از بیشترین جراحی پلاستیک ، مربوط به جراحی سینه و یا جراحی زیبایی سینه می باشد اما خیلی از افراد به دلایل عوارض لیفت سینه و یا جراحی سینه و هزینه سنگین جراحی زیبایی سینه تمایل دارند تا راه های دیگر را امتحان کنند . برای لیفت سینه و بالاکشیدن سینه ها علاوه بر جراحی لیفت سینه راه های بی خطری نیز وجود دارد اما اغلب این روش ها نیاز به وقت و انرژی می باشد و باید آنها را در درازمدت مثلا 2 تا 6 ماه انجام داد تا به نتیجه مطلوب رسید اما به نظر صرف این زمان ارزش دارد و فرد از عوارض ناشی از عمل لیفت سینه یا جراحی سینه در امان می باشد .گاهی افراد می توانند با داشتن رژیم غذایی مطلوب لیفت سینه بدون جراحی انجام دهند یعنی خوردن بعضی از مواد به روش خاص و به زمان مناسب ، سبب می شود تا افراد به فرم دلخواه سینه خود دست یابند ، روش دیگر استفاده از طب سوزنی برای بالا کشیدن سینه یا لیفت سینه می باشد ، استفاده از نخ نیز برای لیفت سینه موثراست ونتایج خوبی به همراه خواهد داشت . برخی از ورزش ها نیز برای لیفت سینه خانگی مناسب است .تمام روش های ذکر شده بدون نیاز به جراحی سینه ( لیفت سینه بدون جراحی ) می باشند ولی از لحاظ اثر بخشی زمان بر تر می باشند .

هزینه لیفت سینه

جراحی پلاستیک چه به منظور زیبایی و چه با هدف بازسازی به انتخاب های فراوانی نیاز دارد . اولین انتخاب مهم این است که افراد باید برای انجام جراحی لیفت سینه یک جراح قابل اعتماد را برگزینند سپس اقدام به لیفت سینه نمایند . هزینه لیفت سینه نیز موضوعی است که قبل از عمل باید به آن توجه نمود که در زیر به آن خواهیم پرداخت . سینه هایی که اندازه ی خیلی بزرگی دارند امکان دارد مشکلات بهداشتی و احساسی برای برخی بانوان ایجاد نمایند . در کنار تصور ذهنی فرد از خودش ، ممکن است فرد دچار درد و ناراحتی فیزیکی نیز بشود . سنگینی بافت سینه مشکلاتی نظیر ناراحتی های روحی برای این بانوان ایجاد کند . عمل جراحی لیفت سینه که ماموپلاستی کاهنده نیز نامیده می شود با برداشتن چربی ، بافت غددی و پوست از سینه موجب کاهش سایز سینه و رسیدن به سایز سینه ی مطلوب می شود و ناراحتی های همراه با سینه های بزرگ را کاهش می دهد .

اقدامات قبل از لیفت سینه :

  • انجام آزمایشات لازم با ارزیابی های پزشکی
  • مصرف دارو های خاص و یا تغییر نحوه ی مصرف دارو های فعلی
  • تهیه ی یک ماموگرام قبل و بعد از جراحی لیفت سینه به منظور تشخیص تغییرات انجام شده در بافت سینه
  • ترک سیگار از چند هفته قبل از عمل لیفت سینه
  • اجتناب از مصرف آسپرین و برخی دارو های التهابی

هزینه ی عمل چقدر می باشد ؟

هزینه ی عمل جراحی لیفت سینه می تواند بسیار متغیر باشد . هزینه لیفت سینه امکان دارد بر اساس تجربه ی جراح ،نوع عمل انجام شده و یا موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد . هزینه لیفت سینه ممکن است شامل موارد زیر باشد :

  • حق العمل جراح
  • دستمزد بی هوشی
  • نسخه های دارویی
  • لباس های پس از عمل
  • آزمایشات پزشکی

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی, لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست , فرورفتگی نوک سینه , بزرگ شدن سینه در مردان یا ژنیکوماستی , پروتز سینه , سوالات پروتز سینه , عوارض پروتز سینه , پروتز سینه و شیردهی , ماموپلاستی و شیردهی, ماموپلاستی کاهنده, عوارض ماموپلاستی , لیفت سینه بدون جراحی, لیفت سینه با نخ , بعد از عمل ژنیکوماستی چه باید کرد , بزرگ کردن سینه با مالش , بزرگ کردن سینه با رازیانه , جراحی فرورفتگی نوک سینه , بالا کشیدن سینه با ورزش , کوچک کردن سینه با طب سوزنیماموپلاستی ریداکشن

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید