جراحی چانه

هر آن چه قبل از جراحی چانه باید بدانید

در ابتدا قبل از این که مبحث " هر آن چه قبل از جراحی چانه باید بدانید " را شروع کنیم بهتر است بدانید قبل از اقدام برای هر عملی رفتن به مشاور و یا خواندن مطالب درباره ی عمل مورد نظرتان در سایت های معتبر یک امری ضروری است که سبب می شود شما با داشتن آگاهی و بدون استرس عمل را انجام دهید و با دانستن اقدامات قبل و مراقبت های پس از عمل می توانید احتمال خطرات و آسیب های حین عمل و یا پس از عمل را کاهش دهید.

کاربرد های میکرونیدلینگ

کاربرد های میکرونیدلینگ

داشتن پوستی صاف و زیبا در زیبایی افراد نقش مهمی ایفا می کند . در اثر افزایش سن ، مشکلات پوستی نظیر چین و چروک ها بر روی پوست افزایش پیدا می کنند و لذا این افراد به دنبال روشی موثر برای رفع این مشکلات می باشند . میکرونیدلینگ روشی نوین برای رفع چین و چروک ها و جوانسازی پوست محسوب می شود که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است . در ذیل کاربرد های میکرونیدلینک را ذکر خواهیم کرد .

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

فیلر های پوستی که ژل های تزریقی و چربی شامل آن ها می شوند ، این مواد در داخل پوست تزریق می شوند و باعث افزایش حجم می شود . می خواهیم تزریق ژل لب را در این مقاله برای شما شرح دهیم . این روز ها ژل ها و پر کننده های مختلفی برای حجم دهی لب ها استفاده می شود ، بهترین و راحترین راه برای حجم دادن به لب ها استفاده از ژل هایی است که طبیعی هستند و سازگاری با بیولوژیک بدن دارند ، نام آن هیالورونیک اسید است . راه دیگری برای حجم دادن به لب ها مواد سنتیک و شیمیایی به حالت کلوئیدی است .

کاربرد میکرودرم

کاربرد میکرودرم

میکرودرم تکنیکی می باشد که به کمک کریستال های اکسید آلومینیوم با فشاری تنظیم شده توسط دستگاه روی پوست کشیده شده و تراش های ظریفی روی سطح لایه های بالایی پوست به وجود می آیدو سپس با یک مکش بروی سطح پوست کریستال ها از روی آن برداشته می شود و در نهایت منجر به شادابی و ترمیم پوست خواهد شد . در ادامه مطلب کاربرد میکرودرم در جوانسازی و بازسازی پوست را توضیح خواهیم داد .

 لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ کاگ

بوتاکس بیشتر یک نوع دارو برای درمان چروک بوده ، اما در سال 2004 سازمان غذا و دارویچندی سال است که برای بالا کشیدن پوست های افتاده و شل صورت از راه های گوناگونی استفاده می شود که یکی از این راه ها لیفت صورت نام دارد که با نخ های گوناگونی انجام می شود ، در این جا می خواهیم در مورد لیفت صورت با نخ کاگ صحبت کنیم .

کاربرد بوتاکس

کاربرد بوتاکس

بوتاکس فرم تغییر یافته سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم می باشد که این باکتری معمولاً موجب مسمومیت های غذایی می گردد ، به دلیل تغییر یافتن ساختمان این نوع سم ، دارویی با اسم بوتاکس تهیه شده که فایده های دارویی بسیار و روز افزونی را داراست و در حقیقت بوتاکس نام تجاری این دارو می باشد . در ادامه ی مطالب به کاربرد بوتاکس اشاره خواهیم داشت .

  تزریق بوتاکس

کاربرد بوتاکس در درمان تعریق زیر بغل

بوتاکس بیشتر یک نوع دارو برای درمان چروک بوده ، اما در سال 2004 سازمان غذا و داروی FDA )) آمریکا ، یکی دیگر از کاربرد بوتاکس در درمان تعریق زیر بغل را نام برده است . بسیاری از افراد که دچار تعریق شدید زیر بغل هستند با تزریق بوتاکس تا دو سال از عرق کردن شدید راحت هستند . مکانیسم عمل تزریق بوتاکس و کاربرد بوتاکس در درمان تعریق زیر بغل به این صورت بوده که : با تزریق مقدار کم بوتاکس باعث بلوک موقت اعصاب محرک تعریق در آن مکان می شویم . با نشر کردن مقادیر کمی از بوتاکس مساحت زیادی را تحت تاًثیر قرار می دهیم ، این تزریق با سوزن بسیار ریز انجام می گردد و اکثر اوقات درمان 6 تا 12 ماه اثر داشته و بعد از پایان زمان ذکر شده می توان درمان را تکرار کرد .

لیفت با نخ

لیفت با نخ pdo

روش لیفت با نخ از روش های نوینی است که برای جوان سازی صورت و گردن استفاده می شود ، در مورد این روش نتایجی به دست آمده که نشان می دهد که روش لیفت با نخ تاثیر بسیار زیادی داشته و در این تکنیک از برش یا شکاف استفاده نمی شود و نیازی به بیهوش کردن و بستری شدن در بیمارستان ندارد . این عمل به وسیله سوزن های بسیار ظریف انجام می شود به این صورت که توسط این سوزن ها نخ های مخصوصی وارد پوست می شود و باعث بالا کشیده شدن پوست و عضلات آن قسمت می شده و موجب جوان سازی و کلاژن سازی پوست هم می گردد . نخی که در عمل لیفت از آن استفاده می شود کاملاً قابل جذب است و از آن در عمل هایی مثل قلب و چشم بهره گیری می گردد ، البته نخ های دیگری نیز گاهی استفاده می شود که قابل جذب نبوده و تقریباً به مدت 50 سال ماندگاری دارند .