عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل

معمولا بیشتر خانم ها به دنبال راهی می باشند برای درمان چین و چروک که تا آثار ناشی از گذر زمان و چین چروک ها را از بین ببرند و شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانند . یکی از این راه ها تزریق ژل در نواحی است که دچار چین و چروک می باشد . اما بیشتر همه از مزایای تزریق ژل صحبت می کنند و کمتر کسی از عوارض تزریق ژل و یا معایب تزریق ژل صحبت میکند .عمل تزریق ژل نیز مانند تمام روش هایی که برای زیبایی به کار می رود معایب و عوارضی را در پی دارد . در زیر برخی ازعوارض تزریق ژل را ذکر میکنیم.

معایب تزریق زل

  • معمولا بعد از تزریق ژل ازاطراف ناحیه ای که در آن تزریق انجام شده است دچار کبودی ، خونمردگی و تورم می شود که این عوارض ماندگار نیست و اغلب بعد از یک هفته از بین می رود .
  • ژل یک ماده خارجی است که با وجود تمام تائیده ها و استانداردها ممکن است که برای بدن حسایت های در برداشته باشد که ممکن است این حساسیت ها تا چند سال باقی بماند
  • ممکن است محل تزریق ژل سفت شود و هماتوم ایجاد شود .
  • احتمال وجود عفونت بعلت رعایت نکردن بهداشت بعد از تزریق ژل و مواد تزریقی نامرغوب ممکن است به وجود بیاید .
  • ممکن است بعلت تقلبی بودن نوع ژل و نامرغوب بودن آن عوارض بد برای پوست ایجاد شود و ماندگاری تزریق ژل کمتر شود و به دلیل نا آگاهی از ترکیبات موجود در ژل تقلبی حتی برخی از عوارض آنها حتی هنوز هم ناشناخته است و ممکن است روی هر فرد عوارض متفاوتی بر جای بگذارد .
  • گاهی به دلیل نداشتن مهارت کافی متخصص زیبایی و روش غلط تزریق ژل جای تزریق بر روی پوست باقی می ماند و حتی ژل تزریق شده به صورت ناهموار در زیر پوست قرار می گیرد و نمای بد و زشتی برای فرد به همراه خواهد داشت .

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

تزریق ژل, تزریق چربی ، تزریق بوتاکس ، بوتاکس کانادایی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید