عمل دماغ

عمل دماغ

با خواندن مطلب های این سایت و این مقاله میتوانید اطلاعات ضروری در خصوص جراحی زیبایی بینی و یا عمل دماغ را به دست آورید. بدین منظور اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید می توانید این مقاله را با دقت و به طور کامل مطالعه کنید تا بدانید قبل از جراحی و یا پس از جراحی چه کارهایی را بایستی انجام دهید و چه کارهایی انجام دادن آن سبب اختلال در نتیجه ی جراحی می شود. با ما باشد با موضوع عمل دماغ


در ابتدا باید گفته شود یکی از رایج ترین و شایع ترین عمل های پلاستیک جراحی بینی می باشد که امروزه در کشور ما به دلیل های متعددی که می توان کجی بینی ، پولیپ بینی ، بزرگ بودن بینی ، انحراف بینی و ... باشد، صورت می گیرد. گاهی اوقات این جراحی ها برای برطرف کردن مشکلات تنفسی انجام می شود نه برای زیبایی پس نمی توان گفت تمام افراد جراحی بینی را برای زیبایی انجام می دهند. تحقیقات نشان داده است که متقاضان جراحی بینی برای گرفتن نتیجه ی مطلوب نباید هدف را بر روی کوچک کردن بینی قرار دهند زیرا زیبایی چهره زمانی کامل می شود که تناسب در تمام اجزای صورت باشد و در صورت این که بینی بیش از حد کوچک شود می تواند عمل عکس را بر روی چهره نمایا سازد، یعنی شما با انجام جراحی بینی نه تنها زیباتر نمی شوید بلکه چهره ی قبلی و طبیعی خود را نیز از دست می دهید. به این جهت است که رفتن به مشاوره قبل از عمل دماغ برای هر فردی ضروری می باشد.

مشاوره :

مشورت قبل از جراحی کمک می کند تا جراح از خواسته ی شما با خبر شود و همچنین شما نیز می توانید خواسته های خود را با پزشک درمیان بگذارید تا در صورت معقول نبودن آن، پزشک شما را قانع کند. بیمار برای دیدن نتیجه ی دلخواه خود بایستی نکاتی که در جلسه ی مشاوره گفته خواهد شد را با دقت رعایت کند تا دچار مشکل ها احتمالی پیش از عمل و یا پس از عمل نشود. در ادامه می پردازیم به موضوع عمل دماغ.

جراحی بینی و یا عمل دماغ :

این جراحی به گونه ایی انجام می شود که در ابتدا شما تحت بیهوشی قرار می گیرید و پس از بیهوشی موضعی و یا عمومی جراح کار خود را شروع می کند. برش و شکاف بر روی بینی انجام می شود و سپس با دسترسی کامل به غضروف و استخوان، جراح اعمالاتی که برای تغییرات بایستی بر روی بینی انجام شود را آغاز می کند. به هیچ عنوان نگران دیده شدن برش و بخیه بینی نباشید زیرا این کار در درون بینی انجام می شود.

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید