جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی

در این مقاله قصد این را داریم که درباره ی مراقبت های بعد از لیپوماتیک توضیحاتی را به شمااین مقاله را اختصاص می دهیم به موضوع مشاوره جراحی بینی. اگر قصد جراحی زیبایی بینی را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.


مقدمه : یکی از شایع ترین و نیز رایج ترین جراحی‌های پلاستیک، عمل جراحی بینی محسوب می شود که امروزه جزو بیشترین آمارها در بین جراحی های پلاستیک در کشور ما است. افراد بسیاری تنها به ظاهر و شکل نهایی بینی توجه دارند و موضوعات دیگر برای آن ها از اهمیت کمتری برخوردار است. تنها نحوه ی جراحی و پزشک تضمین‌کننده رضایت مطلوب از نتیجه عمل نیستند و غیر از آن نکته ی کلیدی های دیگر نیز باید رعایت شود

مشاوره :

تمام پزشکان این توصیه را به بیماران خود می کنند که قبل از اقدام به هر عملی چه عمل های زیبایی و چه عمل های درمانی، مراجعه به مشاوره یک امری ضروری است که در جلسه ی مشاوره پزشک اطلاعات ضروری از جمله اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل را در اختیار بیمار قرار می دهد ونیز با گفتگو کردن، پزشک دست خواهد یافت، آیا بیمار از نتیجه ی عمل خواسته ی معقولانه ایی دارد یا خیر و در صورت غیر معقول بودن خواسته، پزشک سعی می کند که بیمار را از فکرغلط و نادرستی که دارد آگاه کند.

مشاوره جراحی بینی :

در جلسه با پزشک، دلایل خود را برای جراحی زیبایی بینی توضیح دهید. پزشک، بینی و ساختار صورت شما را مورد بررسی قرار می دهد و در خصوص نتیجه احتمالی جراحی" شکل بینی پس از عمل " و روش جراحی با شما صحبت می‌کند. موارد مختلفی وجود دارد که می بایست در مشاوره قبل از عمل جراحی به آن دقت شود که در ادامه ی مقاله به این موارد اشاره شده است.

صحبت کردن با پزشک :

سوابق پزشکی :

قبل از انجام هر نوع عمل پلاستیک،بررسی از نظر سلامتی فرد بسیار مهم واقع شده است علل خصوص زمانی که از بیهوشی عمومی استفاده شود .

بررسی شدن از نظر سلامت عمومی :

قبل از گرفتن تصمیم برای جراحی، مشکل های سلامت عمومی فرد باید مورد بررسی قرار گیرد. هر گونه بیماری مزمن را با جراح خود در میان بگذارید. این مشکلات می تواند شامل :

  • فشار خون بالا
  • بیماری دیابت
  • مشکلات قلبی
  • کبد
  • کلیه
  • سکته مغزی
  • سرطان

ناگفته نماند شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر نیز آگاهی های لازم را به دست آورید.

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید