عمل دماغ

عمل دماغ

با خواندن مطلب های این سایت و این مقاله میتوانید اطلاعات ضروری در خصوص جراحی زیبایی بینی و یا عمل دماغ را به دست آورید. بدین منظور اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید می توانید این مقاله را با دقت و به طور کامل مطالعه کنید تا بدانید قبل از جراحی و یا پس از جراحی چه کارهایی را بایستی انجام دهید و چه کارهایی انجام دادن آن سبب اختلال در نتیجه ی جراحی می شود. با ما باشد با موضوع عمل دماغ


جراحی بینی

استئوتومی بینی

در عمل جراحی بینی ، با برداشتن قوز نمای رو به روی بینی پهن دیده می شود ، باید پهنای بینی باریک شود تا شکل نرمال خود را به دست آورد به همین منظور باید دیواره ی کناری استخوان بینی و زائده بالا رونده استخوان ماگزیلاری در کنار، توسط وسیله ای شکسته و قابل تحرک شود ، این کار در پزشکی (استئوتومی لترال) خارجی نام دارد و می توان به همراه و یا عدم همراه ، ( استئوتومی مدیال ) میانی صورت گیرد ..

 جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی

در این مقاله قصد این را داریم که درباره ی مراقبت های بعد از لیپوماتیک توضیحاتی را به شمااین مقاله را اختصاص می دهیم به موضوع مشاوره جراحی بینی. اگر قصد جراحی زیبایی بینی را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.


جراحي بيني

استفاده از عينك پس از جراحي بيني

به دليل اينكه در طول جراحي بيني استخوان هاي بيني شكسته مي شوند ، در نتيجه هر فشاري كه به كناره هاي بيني وارد شود منجر به جابجايي استخوان ها خواهد شد . افرادي كه استفاده از عينك پس از جراحي بيني باعث نگرانيشان شده ، بايستي بدانند در طول هفته ي اول كه اسپلينت بر روي بيني قرار دارد مي توانند بدون نگراني از عينك استفاده كنند لذا در اين مدت استفاده از عينك اثرات منفي بر روي بيني نخواهد گذاشت .

جراحی بینی

جدیدترین روش جراحی بینی

در ابتدا قبل از این که بپردازیم به موضوع " جدیدترین روش جراحی بینی " دو نکته ی مهم را باید بدانید و به آن عمل کنید. قبل از اقدام برای هر جراحی، چه جراحی های درمانی چه جراحی های زیبایی رفتن به یک جلسه مشاور و یا خواندن مطالب مورد نیاز از قبیل: اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل، در سایت های معتبر می تواند با بیمار کمک کند، احتمال عوارض حین عمل و یا پس از عمل را کم کند. در ادامه ی مقاله موضوع جدیدترین روش جراحی بینی را خواهیم گفت.

جراحی بینی باز و بسته

جراحی بینی باز و بسته

شاید یکی از سوالاتی که ذهن متقاضیان جراحی بینی را به خود مشغول می کند فهم تفاوت های موجود در بین روش های جراحی بینی باز و بسته و نحوه ی انجام هر یک از آن ها می باشد . این که در روش بسته چگونه می توان بینی را شکل داد و به علاوه مقایسه ی آن با روش باز از سوالات رایج درباره ی جراحی بینی می باشد که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول ساخته است . با وجود اینکه هم اکنون روش باز بیشتر مورد قبول است اما باز هم بعضی از جراحان اکثر عمل های جراحی بینی را با روش جراحی بسته انجام می دهند .

 هزینه عمل جراحی بینی

هزینه عمل جراحی بینی در ایران

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده هزینه عمل جراحی بینی در ایران وابسته به جراح آن منطقه و کلینیکی که در آن جراحی انجام می شود است . جراحی بینی موجب بهبود در ظاهر فرد می شود ، جراحی بینی علاوه بر زیبایی که برای فرد موجب افزایش اعتماد به نفس می شود مشکل تنفسی را نیز برطرف می کند . تجربه و همچنین اعتبار جراح می تواند در هزینه ی عمل جراحی بینی تاثیر گذار باشد به همین دلیل است که قبل از جراحی ابتدا باید درمورد جراح مورد نظر اطلاعات کسب کنید .

استحمام بعد از جراحي بيني

استحمام بعد از جراحي بيني

يكي از مراقبت هاي پس از عمل بيني در زمان استحمام مي باشد . ممكن است استحمام بعد از جراحي بيني كمي مشكل باشد و با مراقب باشيد كه آسيبي به بيني وارد نشود . توصيه مي شود قبل از انجام جراحي بيني حمام كنيد كه حداقل تا دو روز به استحمام نياز نداشته باشيد . پس از انجام جراحي بيني بر روي بيني اسپلينت يا گچ بيني قرار مي گيرد كه هنگام استحمام بايد حواستان باشد اسپلينت