بینی گوشتی

بینی گوشتی

شاید این صحبتها را در میان مردم شنیده باشید که جراحی بینی گوشتی بی فایده می باشد و بیمار رضایت کامل را از جراحی بینی گوشتی خود نخواهد داشت ولی اگر بینی استخوانی باشد نتایج خوبی به ثمر خواهد رسید اما باید در جواب این صحبتها گفت که اصلاح بینی گوشتی و بزرگ با جراحی زیبایی بینی کاملا امکان پذیر است و اگر به دست یک جراح بینی مجرب و مطمئن بطور اصولی انجام شود نتیجه دلخواه بیمار بوجود می آید و به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود . هدف از جراحی بینی بخصوص بینی های گوشتی این میباشد که طوری جراحی بینی نجام شود که تناسب با دیگر اجزای صورت باشد و فقط صرفان جهت کوچک شدن یا قوس دادن شدید نیست. زیرا اگر هدف از جراحی بینی کوچک نمودن و شکل زیبا دادن به خود بینی باشد در آینده مشکلات تنفسی بوجود می آورد و از نظر ظاهری نیز در طولانی مدت مطلوب نخواهد بود ضخیم بودن پوست بینی که دارای غدهای چربی فراوان است . این غده های چربی در نوک بینی تجمع کرده اند و همچنین پهن بودن بینی و نوک بینی از جمله خصوصیات بینی های گوشتی میباشد. برخلاف بزرگ بودن نوک بینی ، بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیفی هستند بطوری که با فشار انگشت دست به نوک بینی به آسانی به سمت پایین می آید . و به همین دلیل می باش که ساختار نگهدارنده بسیار ضعیف می باشد و بعد از عمل به دلیل ضعیف بودن غضروف و اسکلت نوک بینی به سمت پایین می آید، راه حل چیست؟

درمان بینی های گوشتی

در بینی های گوشتی به دلیل ضعیف بودن اسکلت و غضروف برای خوش فرم کردن ابتدا از سایز بینی می کاهند وغضروف هایی که بصورت نامنظم و نابجا قرار دارند را جابجا میکنند و ساختارهایی که بصورت ضعیف وجود داشتند تقویت و اصلاح میشوند تا بعد از جراحی بینی مشکلات افتادگی یا پهنی بینی وجود نداشته باشد

عوارض جراحی بینی گوشتی

اگرچه بارها و بارها شنیده اید که جراحی بینی گوشتی بازگشت پذیر است و این یکی از عوارض جراحی بینی گوشتی است، اما باید گفت که اگر پزشکتان متخصص باشد و شما بعد از عمل بینی گوشتی مراقبت های لازم را انجام دهید میتواند به طور قطع برگشت ناپذیر باشد، درنتیجه می توان گفت عمل بینی گوشتی و عوارض جراحی بینی گوشتی شما بستگی به پزشک و مراقبت های شما دارد.

بایدها و نبایدهایی که در جراحی بینی گوشتی وجود دارد

بینی های گوشتی را نمی توان بصورت زیاد کوچک نمود و یا اینکه قوس زیادی داد و یا بطور کلی نمیتوان آنچنان بصورت فانتزی باشد و بعد از جراحی بینی گوشتی باید مدت طولانی تری نسبت به بینی استخوانی چسب زده شود زیرا تورم در بینی های گوشتی بیشتر است .

مطالب مرتبط در سایت دکتر برتر

عمل بینی گوشتی، فرق بینی گوشتی و بینی استخوانی، جراحی انحراف بینی، عمل بینی کج، ویژگی بینی زیبا، جراحی شکستگی بینی، جراحی بینی با لیزر,قبل از جراحی بینی,افراد مناسب جراحی بینی,روش های جراحی بینی,انتخاب جراح بینی,جراحی بینی در دوران بارداری,نحوه چسب زدن بعد از جراحی بینی,ورزش بعد از جراحی بینی , اسپلینت بینی ,تامپون بینی,دوره نقاهت بینی,برگشت پذیری بینی گوشتی , جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید