جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

عمل های زیبایی بسیاری این روزها ابداع گردیده است که با انجام هر یک از آنها علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد می تواند زیبایی را به خود باز گرداند . عمل زیبایی واژن نیز یکی از عمل هایی می باشد که در بانوان مورد توجه قرار گرفته است . البته عمل زیبایی واژن خود به چند دسته تقسیم می شود . عمل هایی که سبب حجم دهی و از بین بردن شلی پوست واژن می شود . عمل هایی که ناحیه داخلی واژن را تغییر می دهند( پرینورافی یا عمل پرینورافی ) و عمل هایی که برای ناحیه خارجی می باشند( لابیاپلاستی یا عمل لابیاپلاستی ) . افزایش سن ، بارداری و زایمان ، گشادی واژن و در برخی موارد کاهش میل جنسی سبب می شود تا فرد این نیاز را در خود ببیند که هر کدام از این جراحی ها را با توجه به مشکل خود انجام دهد . جراحی زیبایی واژن تحت بی هوشی انجام می شود و حدود یک ساعت تا نیم ساعت معمولا زمان می برد . معمولا در جراحی پرینورافی لبه های داخلی را کوتاه کرده و هم اندازه می کنند و پوست اضافی ان را از بین می برند و در جراحی قمست خارجی نیز پوست های شل و اویزان را برش می دهند و لبه های خارجی را هم تراز در می آورند . در بعضی از مواقع نیز از روش تزریق چربی برای حجم دهی و از بین بردن چروک های موجود بر روی ان استفاده می کنند . خیلی از موافع خانم هایی که دچار افتادگی مثانه و یا رحم شده اند هر دو روش را با هم انجام می دهند . دوره نقاهت معمولا تا سه روز می باشد اما زمان رابطه جنسی غالبا یک ماه بعد از عمل واژن می باشد .در بعضی از موارد نیز همزمان علاوه بر تغییرات ظاهری دهانه دخلی واژن ا نیز کوچک می کنند تا افرادی که دربرقرای رابطه جنسی مشکل دارند با این روش بتوانند مشکل خود را حل کنند . در برخی موارد گفته شده است این روش درمانی برای افزایش میل جنسی نبوده زیرا این یک مسئله کاملا روانی می باشد و با احساسات فرد درگیر می باشد .البته این روش ها ماندگاری دائمی نداشته و به مرور به حالت اولیه خود باز می گردد .

کسانی که کاندید عمل زیبایی واژن هستند

معمولا خانم هایی که سنشان زیاد شده و یا زایمان کرده اند و وزن اضافه کرده اند ، آنهایی که به صورت ژنتیکی گشادی واژن دارند و این مسئله باعث نارضایتی جنسی همسر و نرسیدن به ارگاسم و کاهش میل جنسی هم خود و هم همسر می شود. کاندیدای مناسب جراحی زیبایی واژن یا واژینوپلاستی یا پرینورافی یا لابیاپلاستی هستند.

عوارض و خطرات عمل جوانسازی واژن و تنگ کردن واژن

اگر توسط پزشک متخصص انجام شود خطرات خاصی ندارد و عوارض و دوران نقاهتی مانند کبودی ، تورم ، دیر جوش خوردن زخم و ... همچنین بیمار باید دستورات پزشک و دارو های تجویزی را در اولویت کار خود قرار دهد و جدی بگیرد.

مطالب مرتبط دکتر برتر

سزارین ، پاپ اسمیر ، لاپاراسکوپی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

دکتر فرشچی

پروتز سینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید